۱۳۹۸/۰۷/۰۹

معین اقتصاد مقاومتی بخش احمدآباد شهرستان مشهد مطرح کرد؛

تلاش برای ایجاد اشتغال پایدار در قالب الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی

معین اقتصاد مقاومتی بخش احمدآباد شهرستان مشهد گفت: برای ایجاد اشتغال پایدار در قالب الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در تلاش هستیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، فرهاد سحرخیز در جلسه امضای 3 تفاهم نامه معین اقتصادی بخش های احمدآباد و رضویه شهرستان مشهد که در محل دفتر استاندار برگزار شد، علی‌رضا رزم‌حسینی را الگوی موفقی برای بخش خصوصی دانست و اظهار کرد: همانطور که بیشتر فعالان اقتصادی می دانند، استاندار خراسان رضوی الگوی بسیار خوبی برای بخش خصوصی محسوب می شود، چون به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت کرده است.
وی ابراز کرد: در شهرستان مشهد واحد تولید نبات با اشتغال 100 نفر را راه اندازی کردیم که در طرح توسعه، به 500 اشتغال روستایی افزایش پیدا خواهد کرد.
مدیرعامل شرکت کشاورزی سحر خیز افزود: بخش احمدآباد پتانسیل های خوبی در حوزه گیاهان دارویی و توسعه کشت گلخانه ای زعفران دارد که به عبارتی این محصولات جزو بهترین های محصولات سوغاتی خراسان رضوی محسوب می شوند؛ اگر به هرکدام از آن ها به صورت تخصصی پرداخته شود اشتغال پایدار ایجاد خواهد کرد.
در این جلسه مدیرعامل شرکت گهردانه شرق، دیگر معین اقتصاد مقاومتی بخش احمد آباد شهرستان مشهد گفت: فعالیت های اقتصادی استاندار خراسان رضوی فوق العاده است و امیدواریم ما هم به عنوان سرباز در کنار ایشان بتوانیم وظایف خود را به درستی انجام دهیم. 
احمد سلحشور افزود: ما در بخش احمدآباد که بخش محرومی محسوب می شود آمادگی داریم بتوانیم در راستای رسیدن به اهداف اقتصادی ترسیم شده، یعنی آبادانی و اشتغال خدمتی را به مردم این منطقه ارائه کنیم.
در ادامه مدیرعامل شرکت یکتا الیاف شرق هم به عنوان معین اقتصادی تعدادی از روستاهای بخش رضویه شهرستان مشهد با اشاره به اهمیت اشتغال پایدار در الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی گفت: عمده اشتغال ما در شهرک صنعتی چرمشهر نیروهای بومی منطقه هستند در همین راستا پروژه های جدیدی در فعالیت های خود تعریف کرده ایم که نزدیک 300 تا 400 نفر اشتغال جدید ایجاد خواهد کرد.
رضا عابدیان اضافه کرد: فکر می کنم با همکاری بانک ها پروژه های اشتغالزایی بسیار خوبی را بتوانیم طی سال های آینده در منطقه اجرا کنیم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۰۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی