۱۳۹۸/۰۷/۰۸

فرآیند صدور پروانه‌ بهره‌برداری واحدهای اقامتی و گردشگری در خراسان‌رضوی تسهیل شد

جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری خراسان رضوی با هدف بررسی پیشنهادهای کاهش زمان صدور موافقت اصولی و پروانه بهره برداری واحدهای اقامتی، تفریحی، گردشگری و پذیرایی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری در جلسه کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان اظهار کرد: هدف از برگزاری این جلسات، برنامه‌ریزی برای کاهش زمان، هزینه و مراجعات مرتبط با سرمایه گذاری است چراکه در شرایط کنونی کشور چاره‌ای جز تسهیل فرآیند های کسب‌وکار نداریم.
علی رسولیان افزود: باید با استفاده از فرایندهای الکترونیکی، استعلام ها را حذف و زمان صدور مجوزهای کسب و کار را کاهش دهیم.
وی ادامه داد: برای کاهش زمان صدور مجوز جهت احداث واحد های اقامتی، تفریحی، گردشگری و پذیرایی مقرر شده تا دستگاه‌ها پاسخ استعلام را حداکثر ظرف دو هفته ارسال کنند و روند قرارگیری در کارگروه زیربنایی نیز به یک هفته کاهش یابد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: با توجه به نامشخص بودن زمان برگزاری شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان، تمهیداتی در این خصوص اندیشیده خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۳۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی