۱۳۹۸/۰۶/۱۳

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی خبر داد؛

تدوین برنامه استراتژیک برای ارتقاء گردشگری سلامت استان

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از تدوین برنامه استراتژیک برای ارتقاء گردشگری سلامت استان خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد صادق براتی در جلسه مشترک با اعضای انجمن گردشگری سلامت استان اظهار کرد: آمادگی داریم بخشی از وظایف دستگاه‌های دولتی را به کمیته گردشگری سلامت استان واگذار کنیم تا این کمیته بتواند در جهت تسهیل فرآیند گردشگری سلامت اقدامات موثری انجام دهد.
وی افزود: انجمن گردشگری سلامت استان با ورود جدی در این عرصه نسبت به شناسایی آسیب های دفاتر تسهیل گری و اصلاح برخی از آئین نامه ها در جهت بهبود شرایط اقدام کند.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی خطاب به اعضای انجمن گردشگری سلامت استان تاکید کرد: با توجه به اعلام آمادگی و همکاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، اعضای انجمن نسبت به تسهیل صدور پروانه ها با رعایت ضوابط قانونی و جلوگیری از انجام برخی بروکراسی های زائد، مسیر قانونی صدور پروانه ها را با جدیت دنبال کنند.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: انجمن گردشگری سلامت، طرح ها و پیشنهادات خود در زمینه ساماندهی لیدرهای گردشگری را به کمیته گردشگری سلامت استان ارائه و پس از بررسی و تصویب، هرچه سریعتر نسبت پیگیری آن اقدام کند.
وی ادامه داد: تهیه و معرفی یک سایت جامع برای معرفی مراکز گردشگری سلامت در راستای ارائه خدمات حوزه سلامت به گردشگران از نیازهای اساسی این انجمن است.
براتی با اشاره به اجرای طرح موفق مبدا تا مبدا زائران داخلی اظهار کرد: می‌توانیم این طرح ها را در کشورهای هدف نیز اجرا و گردشگر سلامت را از کشور خود تا داخل کشور و سپس بازگشت گردشگر طی یک برنامه ریزی مناسب مدیریت کنیم.
وی بیان کرد: کارهای زیادی در بحث گردشگری سلامت در طول این سال ها بر زمین مانده و توقع داریم این انجمن به بهترین شکل ماموریت های خود را به سرانجام برساند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۲۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی