۱۳۹۸/۰۶/۱۱

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسا رضوی:

برنامه ریزی لازم برای خدمت‌رسانی شایسته به زائران خارجی در سفر اربعین انجام گرفته است

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی با اشاره به تمهیدات در نظر گرفته شده برای سفر اربعین، گفت: برنامه ریزی شده است که اتفاقات سال گذشته در مورد زائرین خارجی تکرار نشود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد صادق براتی در جلسه ستاد اربعین استان اظهار کرد: سال گذشته به دلیل حضور گسترده اتباع خارجی در مرزهای دوغارون و میرجاوه، پذیرایی خوبی از زائران خارجی انجام نگرفت. 
وی افزود: خوشبختانه جلسه خوبی هفته گذشته در ستاد مرکزی اربعین با نماینده وزارت خارجه برگزار شد که امیدواریم با اجرایی شدن مصوبات آن، امسال بتوانیم به نحو مطلوب و شایسته ای از زائران خارجی پذیرایی کنیم.
وی افزود: بر اساس مصوبه جلسه ستاد اربعین، وسایل نقلیه حامل زائرین پاکستانی با اسکورت از مسیرهای مشخص شده تردد خواهند کرد تا برخی از مشکلات سال گذشته از جمله عدم هماهنگی ها را شاهد نباشیم.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی ادامه داد: در استان برای زائران پاکستانی به ویژه کسانی که وضعیت مالی مناسبی ندارند، امکانات و تسهیلات ویژه ای درنظر گرفته شده است.
براتی در بخش دیگری از سخنان خود در ارتباط با خروج تجهیزات موکب ها و وسایل نقلیه از مرز خاطرنشان کرد: لیستی از این وسایل  باید به گمرک استان اعلام شود اما تاکنون شهرداری لیست خود را به مراجع ذی ربط ارائه کرده است.
وی بیان کرد: بر اساس اعلام ستاد مرکزی اربعین، تجهیزات مواکب و وسایل نقلیه از خراسان رضوی همانند سنوات گذشته از مرز مهران و شلمچه خارج خواهد شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۶۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی