۱۳۹۸/۰۶/۱۱

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان رضوی:

گزارش ۶ ماهه طرح جامع مبارزه با قاچاق کالا و ارز تدوین می شود

معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان رضوی گفت: گزارش ۶ ماهه طرح جامع مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تدوین و منتشر می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری در چهارمین جلسه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان که با حضور مدیران برخی از دستگاه های اجرایی برگزار شد، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در یکی از فرمایشات شان تاکید دارند که در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز، واجب است هر فردی به نقش خود عمل کند. 
وی افزود: تاکید رهبر انقلاب درباره برخورد قاطعانه، بدون تزلزل و همراه با انصاف علوی با مجرمان و متخلفان باید سرلوحه کار همه اعضای ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز باشد و در فعالیت ها مدنظر قرار گیرد. 
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه مبارزه با آسیب های اجتماعی یک ضرورت غیرقابل انکار است، ادامه داد: نباید اجازه دهیم که از یک طرف تولید و سرمایه گذاری دچار خدشه و از طرف دیگر، نسل جوان با آسیب های اجتماعی درگیر شود. 
وی گفت: در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز نباید شعاری، تبلیغاتی و تظاهر گونه عمل کرد، لذا در انجام هرگونه فعالیتی باید ضمن رعایت این مسئله، مصلحت اندیشی را کنار گذاشت.
جعفری با اشاره به اینکه نقاط آسیب زا در حوزه قاچاق کالا و ارز احصا و راهکارهای حل آنها شناسایی خواهد شد، اظهار کرد: در کمیسیون ویژه مرز موضوع ساماندهی مرز دوغارون در دستور کار قرار دارد و بناست ورودی و خروجی مرز مشخص و دستگاه «ایکس ری» در این مرز مستقر شود. 
وی با بیان اینکه کارگروه های زیرمجموعه کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تاکنون اقدامات سازنده ای داشته اند، تصریح کرد: سایر کارگروه ها نظیر کارگروه فرهنگی و تبلیغات باید فعال تر شوند؛ از طرفی ضمن تشکر از اصحاب رسانه، انتظار می رود به اهمیت مبارزه با قاچاق کالا پرداخته و گام های بیشتری در این راستا برداشته شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۳۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی