۱۳۹۸/۰۵/۱۶

معاون استاندار خراسان رضوی در پیامی به مناسبت روز خبرنگار:

خبرنگاران عاشقانه، متعهدانه و خستگی ناپذیر در راه آگاهی بخشی تلاش می‌کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با صدور پیامی به مناسبت هفدهم مردادماه، روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه استان تبریک گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری معاون سیاسی استاندار در پیام خود تاکید کرد: اصحاب رسانه عاشقانه، متعهدانه و خستگی ناپذیر در راه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی تلاش می کنند.
 
متن کامل پیام به شرح ذیل است:
«هوالعلیم»
"ن والقلم و ما یسطرون"
مقام معظم رهبری: «اگر زحمات شما [خبرنگارها] نباشد، این لحظه ها هرگز ماندگار نمی شود؛ شما آن را حفظ می کنید و در اختیار افکار مردم قرار می دهید
اگر چه عنوان می شود خبرنگاری شغلی سخت و زیان آور است ولی تلاشگران این عرصه عاشقانه، متعهدانه و خستگی ناپذیر در راه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی تلاش می کنند.
اینک در هفدهم مردادماه روز خبرنگار و یادمان «شهید محمود صارمی» که افتخار خبرنگاران پرتلاش این دیار شهید پرور هستند، این قشر فرهیخته جامعه با تمام کاستی ها و سختی ها پا به پای مردم و آرمان های انقلاب در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب به پیش می روند و هیچگاه از وظیفه اصلی خویش که اطلاع رسانی دقیق، سریع و صادقانه می باشد، ذره ای فرو نمی گذارند.
این روز شکوهمند را به همه خبرنگاران، اصحاب رسانه، نویسندگان، روزنامه نگاران و صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و مراتب تقدیر و سپاس خالصانه خود را از تلاش خستگی ناپذیر جامعه شریف خبرنگاران ابراز نموده، دست همه اصحاب قلم را برای ادامه تعاملات و همکاری های سازنده به گرمی می فشارم.
از جهاندار جهان آفرین مشحون از عزت، سلامتی، توفیق و سربلندی را برای تمام دست اندرکاران در حوزه اطلاع رسانی به ویژه شما خبرنگاران محترم را مسئلت دارم.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۸۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی