۱۳۹۸/۰۵/۱۴

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استاندار خراسان رضوی

اقتصاد زائر در تولیدات رادیو زیارت مورد توجه قرار گیرد

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استاندار خراسان رضوی ضمن اشاره به پتانسیل مردم در تولیدات رادیو زیارت گفت: در تولید آثار، اقتصاد زائر و گردشگری سلامت مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در جلسه نشست مشترک نخستین جشنواره تولیدات رادویی زیارت که با حضور شهردار و رئیس سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی در سالن صبا برگزار شد گفت: دست اندرکاران تلاش کنند این جشنواره مثل بقیه جشنواره ها در شان امام رئوف و در شان استان خراسان رضوی باشد.
وی در همین خصوص از مسئولان ذی ربط جشنواره خواست زمینه برای حضور تمام تولیدکنندگان از جمله تولیدکنندگان بخش خصوصی فراهم شود و اظهار امیدواری کرد دستگاه ها حمایت های مادی و معنوی خود از تولیدات را در زمان تولید این آثار داشته باشند.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استاندار خراسان رضوی در ادامه سخنانش به نحوه برگزاری اختتامیه جشنواره مذکور پرداخته و گفت: باید به نحوی برنامه ریزی شود که جوایز مادی و معنوی در اندازه ای باشد که در تولیدکنندگان رغبت وانگیزه مضاعف ایجاد کند تا آن ها با توان بیشتری به خلق آثار خود بپردازند.
براتی خاطرنشان کرد: پژوهش و تولیدات پژوهش محور می تواند یکی از اهداف این جشنواره باشد بر این اساس به دست اندر کاران جشنواره تولیدات رادویی زیارت توصیه می کنم از تولیدات پژوهش محور غافل نشوند.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به این که اگر تولیدات مردم محور باشد به فاخربدون آن کمک خواهد کرد، اذعان کرد: در کنار معرفی اماکن مذهبی و بقاع متبرکه اقتصاد زائر و گردشگری سلامت هم در تولیدات مورد توجه قرار گیرد.
در ادامه این جلسه شهردار مشهد گفت: تولیدات رادیو زیارت باید تولیدات فاخری باشد که سال های سال وجود داشته باشند چون تا وقتی محتوا فراهم و مخاطب هم مشتاق است باید از تولیدات فاخر فراموش نشود.
محمدرضا  کلایی در قسمت دوم سخنانش به پتانسیل زائران خارجی در استان اشاره کرده و گفت: رادیو زیارت در تولیدات خود به زائرین خارجی هم توجه داشته باشد.
لازم به ذکر است رادیوزیارت نزدیک دو سال است که کار خود را شروع کرده و تاکنون 3300 ساعت برنامه از این رادیو پخش شده است.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۰۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی