۱۳۹۸/۰۳/۲۹

با هدف مدیریت بهینه مصرف انرژی صورت می گیرد؛

تغییر ساعت کاری ادارات استان از ابتدای تیرماه

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی، نخستین جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، کوکب موسوی در این جلسه گفت: با توجه به مصوبه هیات وزیران و در راستای مدیریت بار شبکه برق و بهینه سازی مصرف انرژی در فصل گرما، ساعات کار ادارات استان از ابتدای تیرماه تغییر می کند.
وی افزود: از شنبه اول تیر و به مدت یک ماه، ساعت  کار ادارات شامل: دستگاه های اجرایی عضو شورای اداری، فرمانداری ها، شهرداری ها و بانک ها از ساعت 6و 30 شروع و در ساعت 13 و 30 دقیقه پایان می یابد
معاون  توسعه مدیریت و منابع  استانداری خراسان رضوی ادامه داد: بر اساس این مصوبه، ساعت کار شنبه تا چهارشنبه از ساعت 6:30 تا 13:30 می باشد و این زمان برای روز پنجشنبه، از 6:30 صبح تا 12:30 خواهد بود.
موسوی تاکید کرد: ساعت کار مراکز درمانی، خدمات امدادی و اورژانس تغییری ندارد و به روال سابق اقدام به ارائه خدمات  می کند.
تابستان سال گذشته نیز در راستای صرفهجویی در مصرف برق، طبق مصوبهای به همه شهرهایی که دمای بالاتر از ۴۵ درجه داشتند، اجازه داده شد تا بنا بر تشخیص شرکتهای توزیع نیروی برق، ساعت کار ادارات و دستگاه های مربوطه تغییر یابد.
گفتنی ست؛ در این جلسه درخواست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی در خصوص واگذاری یک بلوک از مجتمع اداری شهرستان رشتخوار و واگذاری ساختمان مازاد اداره کل صمت مورد بررسی قرار گرفت.
 
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۲۴۴۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی