۱۳۹۸/۰۳/۰۴

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی:

معین های اقتصاد مقاومتی به دنبال برد بردند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با تاکید بر همکاری بیشتر فرمانداران با معین های اقتصاد مقاومتی، گفت: معین های اقتصاد مقاومتی به دنبال برد بردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار خراسان رضوی در جلسه با فرمانداران گفت: معین های اقتصادی دنبال برد بردند و ما هم به این راضی هستیم، چرا که در کنار فعالیت های شرکت خود مسئولیت توسعه منطقه پذیرفته شده را هم انجام می دهند.
حسن جعفری افزود: خواهش من این است که فرمانداران وقت و انرژی بیشتری را برای نهاد مردمی  اقتصاد مقاومتی بگذارند و حتی لازم است در درجه اول فرمانداران این نهاد را بشناسند.
 وی ادامه داد: نهاد اقتصاد مقاومتی بسیار نهاد مهمی است چرا که تنها راه برون رفت نظام از وضعیت فعلی توجه ویژه به این نهاد مردمی است  لذا این توجه باید با استفاده از همه ابزارها باشد پس خواهش  می کنم  فرمانداران بستر کار را فراهم کنند.
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: اگر معین اقتصادی به تنهایی بخواهد کاری را انجام دهد اهداف ما محقق نخواهد شد و فرمانداران هم باید کمک کنند. چون اگر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی به سرانجامی برسد یک حکومت محلی است. به عبارتی معین ما می تواند نقش حاکمیت دولت را انجام بدهد.
وی در بخش دیگری از سخنانش به انتخابات اشاره کرده و گفت: در این دوره بسیاری معاندین در خارج به دنبال این هستند که مشکلات معیشتی را با انتخابات گره بزنند این می طلبد که نشاط را علی رغم همه این ها ایجاد کرده و برای مشارکت حداکثری کار کنیم.
وی ادامه داد: قائلیم که رقابت سالم حتما باید انجام بشود و در این راستا تشویق کنید که همه گروه ها با سلیقه های سیاسی مختلف در انتخابات شرکت کنند.
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار خراسان رضوی ضمن بیان این که چندین مانور انتخاباتی خواهیم داشت افزود: فرمانداران از همین الان آسیب شناسی انتخابات دوره های قبل را انجام دهند و ببینند چه مشکلاتی وجود داشته است تا دغدغه ای در حوزه های مختلف از جمله امنیت نداشته باشیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی در این جلسه گفت: جایگاه معین ها را باید محترم بشماریم بنابراین اگر این مهم تامین شود حتما تاثیر جدی در روند کار آنها خواهد داشت.
علی رسولیان افزود: پروژه های سرمایه گذاری که در شهرستان ها امضا شده را پیگیری می کنیم و نمی خواهیم چیزی در روی کاغد بماند. 
وی افزود: بعضی از معین ها قطعا توانمند نیستند لذا اگر معینی احساس کنیم دنبال کار نیست آن را عوض خواهیم کرد همچنین فرمانداران جاهایی که معین ندارند را به ما معرفی کنند تا از دیگر معین ها نیز استفاده شود.
در ادامه این جلسه دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی استان در ارائه گزارشی از عملکرد معین های مناطق دوازده گانه گفت: 65 درصد از معین ها در گام اول و15 درصد در گام دوم هستند بر این اساس چیزی که مشخص است بسیار مهم است که مطابق با زمانبندی جلو برویم.
علی اکبر لبافی اذعان کرد: برخی از معین ها تصور می کنند واحد خود را باید تکمیل بکنند و برای آنها جا نیفتاده که معین توسعه در همه بخش ها هستند. 
وی اضافه کرد: اگر همه پای کار باشند این الگو جواب خواهد داد چرا که بر گرفته از مشارکت آحاد مردم است.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۱۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی