۱۳۹۸/۰۱/۳۱

دادستان مرکز استان خراسان رضوی:

استاندار برای پیشرفت استان، از تمام ظرفیت و آبروی خود استفاده می کند

دادستان مرکز استان خراسان رضوی ضمن بیان این که استاندار از تمام ظرفیت و آبروی خود برای پیشروی استان استفاده می کند؛ خطاب به فعالین اقتصادی گفت: حرم شما امروز حضور مثمر در مسائل اقتصادی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، دادستان مرکز خراسان رضوی در اولین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان در سال جدید ضمن کم نظیرخواندن شرایط اقتصادی حال حاضر استان، خطاب به فعالین اقتصادی گفت: اگر شما هم می خواهید نقش یک مدافع از حرم را داشته باشید حرم شما امروز مسائل اقتصادی است.
غلامعلی صادقی اذعان کرد: جنگ اقتصادی که در لفظ بیان می شود را باید در عمل هم بپذیریم و در این راستا در این برهه از زمان می توانیم ادعا بکنیم اگر خراسان رضوی به عنوان یک جبهه در این جنگ اقتصادی فعالیت می کند به برکت امام رضا(ع) فرمانده این لشکر یعنی استاندار را خدا برای ما رسانده است، آنهم استانداری که یک فرد انقلابی و با انگیزه است که به دنبال مقام  و پست نیست لذا شما به عنوان افسران این جنگ در این مسیر یاری کنید.
وی در همین راستا ادامه داد: آنچه مقررات به ما اجازه بدهد به کار خواهیم گرفت تا در این مقطع به فعالین اقتصادی در جبهه اقتصادی کمک کنیم
دادستان مرکز استان خراسان رضوی خطاب به حاضرین در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی گفت: جلساتی که شما نبودید و بنده با استاندار در آن حضور داشتم شاهد بودم که  انصافا ایشان در جلسات داخل استان و مرکز برای این که استان یک قدم بتواند به سمت جلو حرکت کند و گرهی باز بشود از تمام ظرفیت و آبروی خود استفاده کردند.
وی بیان کرد: در زمان ریاست جناب لاریجانی بر قوه قضائیه با استاندار محترم خدمت ایشان رسیدیم. ایشان گفتند فعالین اقتصادی را به هر شکلی که می توانید کمک کنید. بعد از شروع به کار ریاست آقای رئیسی در قوه قضائیه هم تا الان چند جلسه خدمت ایشان رسیدیم و از نکاتی که ایشان تاکید دارند کمک کردن به بخش اقتصاد مقاومتی بود.
صادقی در همین رابطه افزود: اگر ما و شما توانستیم در این اوضاع که شرایط برای کار و فعالیت اقتصادی در استان فراهم است قدمی برداریم چند  روز دیگر که انتخابات را هم در پیش رو داریم انتخابات ما هم در راستای مسائل اقتصادی جلو خواهد رفت.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۴۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی