۱۳۹۷/۱۲/۲۱

مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور:

رزم حسینی با توانمندسازی مردم روش ماهی گیری را به آن ها آموزش خواهد داد

مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور گفت: استاندار خراسان رضوی با اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در تلاش است که ضمن توانمندسازی مردم، روش ماهی گیری را به آن ها آموزش دهد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسین مهری در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که در شهرستان سبزوار برگزار شد، اظهار کرد: امروز با جنگ نابرابر اقتصادی مواجه هستیم که از سوی آمریکا بر ملت ایران تحمیل شده است و برای عبور از این باید به توانمندی و تجربه افرادی مانند رزم حسینی تکیه کنیم.
وی افزود: همانگونه که آقای رزم حسینی در دوران دفاع مقدس از سرداران سرافراز آن دوره بودند، امروز نیز لباس رزم اقتصادی پوشیده و برای توسعه اقتصادی استان به میدان آمده اند تا زمینه توانمندسازی مردم فراهم شود.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور با تاکید بر اینکه در جنگ اقتصادی با دشمن باید برای توانمندسازی مردم تلاش کرد، گفت: امیدواریم با اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی، شاهد آبادانی و توسعه همه جانبه خراسان رضوی باشیم.
وی افزود: بانک صنعت و معدن در شهرستان سبزوار اعتبار مورد نیاز برای اجرای 19 طرح اقتصادی را با اهدای 26 هزار میلیارد ریال تسهیلات تامین کرده است که از 4 تا 96 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور با بیان اینکه بزرگترین پروژه تامین اعتبار شده مربوط به فاز دوم مجتمع فولاد سبزوار با حجم سرمایه گذاری 1 میلیارد و 720 میلیون یوان است، ادامه داد: با کارآفرینان بزرگ کشور برای سرمایه گذاری در شهرستان سبزوار مذاکرات خوبی انجام گرفته است و امیدواریم بتوانیم در کنار آنان، شاهد توسعه فعالیت های صنعتی و معدنی در منطقه باشیم.
وی بیان کرد: یکی از اولویت های بانک صنعت و معدن تامین سرمایه در گردش مورد نیاز واحدهای تولیدی است و در همین زمینه جلسات کارشناسی با 11 صنعتگر سبزواری برگزار شده تا زمینه رفع مشکلات شان از این طریق برطرف شود.
مهری با بیان اینکه طرح های نیمه تمام توسعه ای از جمله اولویت های بانک صنعت و معدن به شمار می رود، خاطرنشان کرد: تکمیل زنجیره های تولید از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که در ایجاد ارزش افزوده بالا اثرگذاری دارد و از طرح های دانش بنیان هم حمایت خواهیم کرد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۸۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی