۱۳۹۷/۱۲/۲۱

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی:

منابع بانکی صرف اعطای تسهیلات به کارآفرینان و سرمایه گذاران شود

نماینده مردم سبزوار، داورزن و جغتای در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک ها سرمایه را از سبزوار خارج و به مرکز استان انتقال می دهند و در نهایت هم به دیگر مناطق کشور می فرستند درحالی که این منابع برای توسعه و آبادانی منطقه باید در قالب تسهیلات در اختیار کارآفرینان و سرمایه گذاران قرارگیرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، رمضانعلی سبحانی فر در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که با حضور استاندار در شهرستان سبزوار برگزار شد، اظهار کرد: رزم حسینی در جنگ نابرابر اقتصادی فرماندهی اقتصاد مقاومتی را برعهده گرفته است و امیدواریم با درایت ایشان شاهد توسعه متوازن در این شهرستان باشیم.
وی افزود: توسعه هر منطقه ای اجرایی نخواهد مگر اینکه زیرساخت های آن منطقه تکمیل شود. اگر بتوان زیرساخت ها را فراهم کرد، مطمئن باشید که اتفاقات بسیار خوبی در حوزه پیشرفت و آبادانی خواهد افتاد.
نماینده مردم سبزوار، داورزن و جغتای در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ساخت یک بیمارستان 250 تخت خوابی در شهر سبزوار طی سال های اخیر اظهار کرد: با توجه به زیرساخت های فراهم شده در بخش سلامت، امروز بسیاری از جراحی های قلبی در این بیمارستان انجام می گیرد.
وی گفت: فرودگاه یکی از ظرفیت های شهرستان سبزوار به شمار می رود اما در ماه های اخیر پروازها از طریق این فرودگاه کاهش یافته است که به دنبال ارائه درخواست افزایش مجدد پروازها، به زودی از 3 به 6 پرواز در هفته افزایش می یابد.
سبحانی فر تاکید کرد: درخواست داریم که زمینه انجام پرواز مستقیم از فرودگاه سبزوار به عتبات عالیات فراهم شود و برای تحقق این مهم، نیازمند موافقت سازمان حج و زیارت هستیم و ضرورت دارد استاندار پیگیری های لازم را انجام دهد.
وی با بیان اینکه روستاهای جنوب سبزوار تخلیه شده اند به این دلیل که آب ندارند، گفت: معادن روداب و ششتمد، برای جذب سرمایه، برق به اندازه کافی ندارد و می طلبد که برنامه ریزی لازم برای رفع موانع سرمایه گذاری و تامین نیاز اولیه سرمایه گذاران انجام گیرد.
نماینده مردم سبزوار، داورزن و جغتای در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بانک ها سرمایه را از سبزوار خارج و به مرکز استان انتقال می دهند و در نهایت هم به دیگر مناطق کشور می فرستند درحالی که برای توسعه و آبادانی منطقه این منابع باید در قالب تسهیلات در اختیار کارآفرینان و سرمایه گذاران قرارگیرد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی