۱۳۹۷/۱۲/۲۱

مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور:

رزم حسینی با لباس رزم وارد میدان جنگ اقتصادی شده است

مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور گفت: رزم حسینی همانند دوران دفاع مقدس با لباس رزم اقتصادی وارد میدان جنگ اقتصادی با دشمن شده است و همه باید در این مسیر به او کمک کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسین مهری در یکصد و یازدهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در شهرستان جغتای برگزار شد، اظهار کرد: ما امروز در جنگ نابرابر اقتصادی قرار داریم و همانگونه که آقای رزم حسینی در دوران دفاع مقدس از سرداران سرافراز آن دوره بودند، امروز نیز لباس رزم اقتصادی پوشیده اند و برای توسعه اقتصادی استان به میدان آمده اند.
وی افزود: استاندار خراسان رضوی یکی از محوری ترین مباحث خود را توسعه اقتصادی فرهنگی قرار داده است و خوشخبتانه با اجرای مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی شاهد همگرایی همه بخش ها برای تحقق اهداف مدنظر در حوزه اقتصاد مقاومتی هستیم.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور خطاب به رزم حسینی تصریح کرد: در شرایط امروز نیازمند مدیران لایقی همچون شما هستیم و افتخار می کنم که به عنوان فرزند دیار سربداران، در خدمت شما هستم زیرا شما یکی از سرداران جنگ اقتصادی هستید.
وی ادامه داد: خوشحالم امام جمعه ای داریم که خود کارآفرین، تولیدکننده و یکی از سرداران جنگ اقتصادی است؛ از ایشان تشکر می کنم که در دوران سخت اقتصادی به میدان آمده است تا به مردم خدمت کند.
مهری با بیان اینکه شهرستان جغتای معادن بسیاری دارد، تاکید کرد: امروز نیازمند کارآفرینان و سرمایه گذارانی هستیم که از فکر و ایده خود برای بهره برداری مطلوب از معادن و ظرفیت موجود در این منطقه بهره برداری کند و شاهد توانمندسازی مردم در حوزه اقتصادی باشیم.
وی بر ضرورت توجه به مسائل زیست محیطی در اجرای پروژه های اقتصادی و سرمایه گذاری تاکید کرد و گفت: نباید در طرح های توسعه ای، اقلیم منطقه مورد غفلت واقع شود؛ محیط زیست مسئله بسیار مهمی است چرا که این آب و خاک متعلق به آیندگان است و حق نداریم به دلایل اقتصادی به سرمایه نسل های آتی دست اندازی کنیم.
مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور تاکید کرد: هنر ما این است که بدون ایجاد هرگونه مشکلی برای اقلیم منطقه، طرح های توسعه ای را در دستورکار قرار داده و زمینه سرمایه گذاری را برای کارآفرینان فراهم کنیم.
وی با بیان اینکه در منطقه جغتای باید به سمت صنایعی با مصرف آب پایین برویم، گفت: با همفکری می توان کارهایی انجام داد که بدون ضرر رسیدن به محیط زیست، در بخش کشاورزی و دامپروری ارزش افزوده ایجاد شود و بسیاری از جوانان تحصیل کرده سرکار بروند.
مهری افزود: در حوزه معدن به هیچ عنوان نباید خام فروشی داشته باشیم و ضرورت دارد که به سمت ایجاد چرخه ارزش افزوده حرکت کنیم و بانک صنعت و معدن هم در این راستا در کنار کارآفرینان و سرمایه گذاران خواهد بود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۴۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی