۱۳۹۷/۱۲/۲۱

نماینده مردم جغتای در مجلسشورای اسلامی:

از رزم حسینی باید به عنوان فرمانده اقتصاد مقاومتی یاد کرد

نماینده حوزه انتخابیه جغتای گفت: با توجه به برنامه ریزی های استاندار خراسان رضوی در حوزه اقتصادی، باید از این به بعد از علیرضا رزم حسینی به عنوان فرمانده اقتصاد مقاومتی یاد کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، رمضانعلی سبحانی فر در یکصد و یازدهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که در شهرستان جغتای برگزار شد، اظهار کرد: به عنوان نمایندگان مردم در فرصت های کوتاهی که در جلسات با حضور مدیران ارشد استانی فراهم می شود باید مطالبات مردم را گوش زد کنیم تا پیگیری های لازم انجام گیرد.
وی با بیان اینکه یکی از الزامات دست یابی به توسعه ایجاد زیرساخت های لازم است، ادامه داد: در سال های اخیر جغتای در حوزه خدمات مانند تامین آب شرب مردم و گازرسانی به شرایط مطلوبی دست یافته است به طوریکه اکنون هیچ شهری در این شهرستان از نعمت برق و آب محروم نیست.
نماینده مردم جغتای در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اقدامات خوبی در راستای بهسازی جاده های مواصلاتی به شهرستان جغتای انجام گرفته است اما چند مسیر باقی مانده و درخواست داریم که ساخت و بهسازی آن ها تسریع شود.
وی بیان کرد: 15 میلیارد تومان در سفر استانی دولت برای بهسازی جاده سبزوار به جغتای اختصاص یافت که اخیرا با 5 میلیارد تومان آن موافقت و به استان ابلاغ شد و قرار است به زودی مناقصه پروژه برگزار شود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۶۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی