۱۳۹۷/۱۲/۲۰

وظیفه سنگین آمران به معروف و ناهیان از منکر در برابر هجمه دشمنان

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با بیان این که دشمن به دنبال ایجاد انحراف در باورهای جوانان است؛ گفت: هجمه های دشمن، وظیفه آمران به معروف و ناهیان از منکر را سنگین تر می کند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حسن جعفری در گردهمایی دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات که در استانداری برگزار شد؛ گفت: هنجار شکنی، سوء استفاده از مباحث حقوق بشر، رواج خوانندگی زنان،  ترویج مشروب خواری و عادی سازی روابط دختر و پسر را از دیگر برنامه های دشمن برای ایجاد شبهه و تزلزل در باورهای دینی برشمرد.
وی ضمن بیان این که هجمه های دشمن وظیفه آمران به معروف و ناهیان از منکر را سنگین تر می کند، اضافه کرد: دشمن برای ایجاد انحراف در باورهای جوانان به ترویج سکولاریسم بین جوانان و زنان، گسترش انکار خداوند و توسعه مباحث فمنیستی می پردازد. 
وی گفت: هجمه دشمن در زمینه های مذهبی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی بسیار سنگین است لذا در این زمینه باید مقاوم سازی مناسب انجام دهیم. 
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی بیان کرد: در حوزه دین و پاسخ به شبهات باید گفتمان جذاب داشته باشیم و با حضور پر رنگ در فضای مجازی تحرکات دین ستیزی دشمنان را خنثی کنیم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۰۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی