۱۳۹۷/۱۲/۱۸

نماینده مجلس :

وجود رزم حسینی امید را در استان زنده کرده است

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این که باید از شعار توسعه اقتصادی آقای استاندار همه شهرستان ها بهره مند شوند، بیان کرد: آقای رزم حسینی امید را در استان زنده کرده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی نماینده مردم سبزوار، جغتای، خوشاب، جوین وداورزن در مجلس شورای  اسلامی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی که با حضور استاندار درمسجد جامع شهرستان جوین برگزار شد، گفت: همانطور که می دانیم شعار آقای رزم حسینی توسعه اقتصادی است بر این اساس امیدواریم که بتوانیم از تدبیر و امید ایشان در عرصه اقتصاد هم بهره مند شویم.
حسین مقصودی با بیان این که با شعار گره های شهرستان باز نمی شود، خطاب به رزم حسینی افزود: در این چند سال امید و تدبیری در شهرستان ندیدیم اما با وجود شما امید در استان زنده شده است و امیدواریم شرایط به نحو احسنت تغییر کند.
وی ضمن اشاره به شرایط اقتصادی که در چند ماه اخیر ایجاد شده است، افزود: واقعا در حال حاضر مردم آرامش می  خواهند.
نماینده مردم سبزوار،جغتای خوشاب،جوین و  داورزن در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان این که فاصله مردم از مسئولان زیاد شده است، اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی یعنی استفاده از نیروی داخل لذا اگر کارخانه ها نیاز به نیرو دارند از داخل همین شهرستان ها باید تامین شود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۹۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی