۱۳۹۷/۱۲/۱۸

توانمندی و خودباوری ویژگی مهم مدل توسعه اقتصاد مقاومتی

فرماندار شهرستان جوین ضمن بیان این که در مدل توسعه اقتصاد مقاومتی توانمندی و خودباروی وجود دارد، افزود: خوشحالیم که این مدل در جوین اجرایی می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری رضوی فرماندار شهرستان جوین در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان خراسان رضوی که در شهرستان جوین و با حضور استاندار برگزار شد، گفت: خوشحالیم امروز با مساعدت استاندار مدل توسعه اقتصادی  در استان و در شهرستان ما اجرایی می شود که در برنامه ریزی های صورت گرفته شهرستان جوین منطقه شش محسوب می شود.
حسین جمشیدی بیان کرد: علی رغم همه سرمایه گذاری های که تاکنون صورت گرفته است، امروز مهم ترین مشکل خراسان رضوی توسعه اقتصادی و اشتغال است.
وی با اشاره به این که شهرستان جوین 58 هزار نفر جمعیت دارد، اضافه کرد:ما کلکسونی از موهبت ها از جمله در حوزه صنعت و کشاورزی هستیم اما در عین حالا تمام تلاش ما این  بوده که به بخش اقتصادی در شهرستان توجه ویژه شود برای همین در خصوص رفع مشکلات واحد های تولیدی کوشش فراوان شده است.
فرماندار جوین اذعان کرد: در برنامه آقای رزم حسینی، توانمند سازی، خودباوری و حفظ محیط زیست است بر این اساس تلاش می شود اتفاقات ناگواری که در این سال ها در حوزه روستا افتاده است برطرف شود و  جمعیت روستایی مدیریت  شود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۶۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی