۱۳۹۷/۱۲/۱۷

برگزاری دوره آموزشی دو روزه تسهیلگران توسعه مردمی خراسان رضوی

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی از برگزاری دوره آموزشی دو روزه تسهیلگران توسعه مردمی خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی استان در  قالب مدل مثلث اقتصادی، در بحث مردمی نمودن و توان افزایی بویژه مناطق روستایی استان، تشکیل و راه اندازی صندوق های توسعه مردمی مدنظر است.
وی،  هدف از تشکیل این صندوق ها را کمک به ایجاد اشتغال پایدار و بهبود معیشت و رفاه مردم در بحث اقتصاد مقاومتی بیان کرد و افزود: عمده کار این صندوق ها ، مشارکت مردم، برای مردم و در راستای کمک به خود مردم میباشد.
‎مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با اشاره به برگزاری اولین دوره آموزشی تسهیل گران صندوق ها در مرکز آموزشی ادارکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: این دوره باحضور چهل تسهیلگر از شهرستان های مختلف استان در مدت دو روز برگزار شد.
رسولیان افزود: تسهیل گرانی که در این دوره آموزشی شرکت کرده اند، آموزش های لازم را جهت حضور در بین مردم روستا ها و شهر ها می بینند،  تا بتوانند اقدامات لازم را در خصوص راه اندازی صندوق های  انجام دهند.
وی در پایان گفت : تلاش استان این است که با همکاری معین های اقتصادی استان حداقل ٢٥٠٠ صندوق های قرض الحسنه در روستاهای بالای ۲۰ خانوار و شهرستان های استان راه اندازی شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۰۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی