۱۳۹۷/۱۲/۱۵

رئیس اتاق بازرگانی خراسان رضوی:

با انتصاب رزم حسینی در مدیریت عالی استان به اهلیت حرفه ای رسیده ایم

رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: با انتصاب آقای رزم حسینی، در حوزه نمایندگی عالی دولت در خراسان رضوی به یک اهلیت حرفه ای رسیده ایم و این برای استان نتایج مثبتی به دنبال خواهد داشت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، غلامحسین شافعی در نشست صمیمی فعالان صنعت گردشگری با استاندار که در محل اتاق بازرگانی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: از حرکت های جدید اقتصادی استاندار خراسان رضوی تقدیر می کنم چرا که به نظر می رسد با آنچه که در گذشته انجام می گرفت، کاملا متفاوت است.
وی با بیان اینکه با اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی می توان به آینده ای درخشان امیدوار بود، افزود: بخش خصوصی با تمام توان از مدل توسعه اقتصادی استاندار خراسان رضوی حمایت خواهد کرد و امیدواریم نتایج خوبی به دنبال داشته باشد.
رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه گردشگری علاوه بر منافع اقتصادی، در ابعاد سیاسی و اجتماعی هم نتایج ارزشمندی دارد، اظهار کرد: در ذهن مردم کشورهای توسعه یافته واقعیت ها نسبت به وضعیت ایران مخدوش شده است به طوریکه یک گردشگر خارجی پس از سفر به ایران متوجه می شود که شرایط واقعی کشورمان با تصورات او کاملا متفاوت است.
وی گفت: کشورهای توسعه یافته گردشگر را به عنوان محور پایدار توسعه روابط اقتصادی و اجتماعی در نظر می گیرند و برای دست یابی به این هدف، تمامی ظرفیت های موجود را به کار می گیرند اما در ایران این مسئله کمتر مورد توجه قرار گرفته است.
شافعی خاطرنشان کرد: برنامه ریزی و آینده پژوهی از جمله کارهایی است که برای توسعه صنعت گردشگری در کشورمان باید مدنظر متولیان این حوزه قرار گیرد و به نظر می رسد که باید شرکت های مدیریت گردشگری سلامت در کشور ایجاد شود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۴۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی