۱۳۹۷/۱۱/۱۶

طی تفاهمنامه ای ششمین معین اقتصادی برای منطقه هفتم استان ( شهرستان فریمان) تعیین شد

شرکت شیشه فلوت کاویان طی تفاهم نامه ای که با استانداری خراسان رضوی ،نماینده مردم در مجلس ، امام جمعه و رئیس دادگستری شهرستان فریمان منعقد شد به عنوان معین اقتصادی منطقه هفتم استان (فریمان ) تعیین شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛بر اساس این تفاهم نامه  30 پروژه با سرمایه گذاری 190 هزار و 347 میلیارد ریال در حوزه های صنعت ، کشاورزی و گردشگری با اشتغال بالغ بر 5 هزار و 500 نفر در شهرستان به امضا رسید تا اجرای این طرح ها اشتغال ، تولید و توسعه را برای منطقه به ارمغان آورد.
پیش از این 5 تفاهمنامه دیگر با 5 معین اقتصادی  مناطق تعیین شده از جمله مشهد ، خواف ، تایباد ، تربت جام ، دوغارون در استان به عنوان مناطق اقتصادی به امضا رسید.ه بود.

این اقدام در راستای اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی استاندار خراسان رضوی انجام شد و در این طرح نقش مشارکت همه ارکان از دادگستری تا حوزه های اجرایی و بیش از همه مردم بسیار گسترده و مهم است که به خوبی دیده شده است.
تحقق رویکرد دولت در دستیابی به عدالت اجتماعی و توازن منطقه ای به تناسب شرایط اقتصادی و اجتماعی و مزیت های فرهنگی و طبیعی منطقه با تکیه بر قابلیت های بومی و طبیعی در راستای مردمی و درونزا کردن اقتصاد منطقه و توانمندسازی مردم منطقه از طریق ایجاد سازوکار فعالسازی آنها در امر توسعه و با اولویت رفع محرومیت و توسعه اقتصادی و فرهنگی مردم در روستاها بر مبنای سیاست های اقتصاد مقاومتی محور اجرای این طرح است.
امضای این تفاهمنامه در انتهای جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان فریمان با حضور استاندار خراسان رضوی انجام شد.

 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۳۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی