۱۳۹۷/۱۱/۱۵

استاندار خراسان رضوی :

دستگاه ها ، فضای کسب و کار رایگان در اختیار بخش غیر دولتی قرار دهند

استاندار خراسان رضوی گفت : دستگاه های باید فضاهای کسب و کار رایگان را برای توسعه اشتغال های خرد در اختیار بخش غیر دولتی و جوانان قرار دهند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ علیرضا رزم حسینی در حاشیه افتتاح نخستین پارک فناوری توسعه اقتصاد دیجیتال در استان به خبرنگاران افزود : وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این رابطه الگوسازی خوبی کرده چنانکه امکانات دولتی را در خدمت کسب و کارها بویژه خرد قرار داده است.
 وی اظهار کرد : امروز این پارک در دو بخش به وسعت 9 هزار مترمربع فضا در اختیار جوانان قرار گرفته که اگر قرار بود خود این جوانان برای ساخت این فضاها هزینه کنند ، رقم های سنگینی بر آنان تحمیل می شد و عموما هم چون این سرمایه ها را ندارند باید تسهیلات دریافت می کردند.
وی تصریح کرد : این اقدام کمک زیادی به این جوانان که منابع مالی خیلی خوبی هم ندارند اما توانمند و استعدادهای سرشاری دارند می کند تا آنان بتوانند ایده ها و ظرفیت های خود را به منصه ظهور برسانند.
وی اظهار کرد : این عملکرد ، بسیار مطلوب است و سایر دستگاه های دولتی هم می توانند از آن الگو گرفته و در استان فضای کسب و کار رایگان و ارزان قیمت را در اختیار بخش غیر دولتی و مشاغل خرد قرار دهند.
 رزم حسینی افزود : اقدام دیگر ما برای توسعه اشتغال و مشاغل خرد، تقویت و ورود شرکت های توسعه گراست که با تقسیم استان به 12 منطقه ، مقرر است به آنها مسئولیت داده تا بتوانند اشتغال های خرد را در این حوزه ها توسعه دهند.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۷۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی