۱۳۹۷/۱۱/۱۳

از سوی مدیر کل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی؛

انتصابات مدیران دستگاه های اجرایی و نهادهای دولتی در یک ماه اخیر اعلام شد

مدیر کل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی انتصابات مدیران دستگاه های اجرایی و نهادهای دولتی در یک ماه اخیر را اعلام کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد صادق براتی در جلسه شورای اداری استان ضمن تقدیر از خدمات سرپرست فرمانداری های گناباد و باخرز، گفت: حامد قربانی و احمد شافعی به ترتیب به عنوان فرمانداران گناباد و باخرز منصوب شده اند.
وی با اشاره به انتصاب سید رضا فاطمی امین به عنوان قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، افزود: محمد رضا کلایی نیز به عنوان شهردار مشهد مقدس منصوب شده است.
مدیر کل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: سردار محمد کاظم تقوی به عنوان فرمانده انتظامی استان منصوب و سردار حسینعلی یوسفعلی زاده هم به عنوان مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس مشغول به کار شده اند.  
براتی ادامه داد: سعید برزویی به عنوان رئیس شورای اسلامی استان و خشایار اعتمادی هم به سمت مدیر کل زندان ها، اقدامات تامینی و تربیتی خراسان رضوی منصوب شده اند.
وی با بیان این که محمد حسن جهان به عنوان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان منصوب شده است؛ گفت: محمد حسن بهادر هم به سمت مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی منصوب شده است.
مدیر کل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی افزود: سید علی قاسمی به عنوان مدیر کل امور اتباع و مهاجران خارجی استانداری، ابراهیم زره ساز به عنوان مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، محسن ذبیحی به عنوان مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان، رضا ریاحی به عنوان مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خراسان و سید ابراهیم علوی به عنوان مدیر عامل آب و فاضلاب استان معرفی شده اند.
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۴۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی