۱۳۹۷/۱۱/۱۳

​سرپرست معاونت عمرانی استانداری :

۵شهرداری استان برای دریافت تسهیلات به سازمان شهرداری ها معرفی شدند

سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی اعلام کرد : ۵ شهرداری برای دریافت تسهیلت به سازمان شهرداری های کشور معرفی شدند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ وحید قربانی پس از برگزاری جلسه کارگروه استانی تسهیلات سرمایه گذاری شهرداری ها گفت : این کارگروه با درخواست تسهیلات شهرداری های قوچان ( برای طرح مجتمع تلاشگران) ، تربت جام (طرح مجتمع سینمایی)  ، چناران (طرح تولیدات بتنی ) ، بردسکن (طرح تولید محصولات بتنی ) ، داورزن  (طرح خرید ماشین آلات ) و سنگان ( طرح احداث کارخانه آسفالت و تاسیسات بتن و سیال معمولی ) موافقت و مصوباتش را برای تعیین تکلیف نهایی به سازمان شهرداری ها منعکس کرد.
وی افزود : کارگروه استانی تسهیلات سرمایه گذاری شهرداری ها برای اجرای بند 6-2 شیوه نامه اعطای تسهیلات قرض الحسنه به شهرداری ها تشکیل شده است که طرح های سرمایه گذاری شهرداری ها را پس از بررسی و تصویب برای تعیین تکلیف نهایی و احیانا اعطای تسهیلات قرض الحسنه به سازمان شهرداری ها معرفی می کند.
 این تسهیلات به شهرداری هایی اعطا می شود که فاقد بدهی باشند و طرح های آنها مصوبات قانونی را اخذ کرده باشد که در این صورت به صورت مرحله ای ( فاز به فاز) به آنان پرداخت می شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۸۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی