۱۳۹۷/۱۰/۲۲

​ استاندار خراسان رضوی خواستار مشارکت فعالانه تر اتاق بازرگانی در اجرای طرح ها و برنامه های اقتصادی استان شد

استاندار خراسان رضوی خواستار مشارکت فعالانه تر بخش خصوصی با محوریت اتاق بازرگانی در اجرای طرح ها و برنامه های اقتصادی استان شد و گفت : در این خطه بخش خصوصی توانمندی و ظرفیت های گسترده ای دارد که باید به عرصه بیاید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛علیرضا رزم حسینی صبح امروز در جریان دیدار غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران و خراسان رضوی افزود : شرط موفقیت حماسه اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبر معظم انقلاب استفاده از ظرفیت های داخلی ، حمایت جدی از تولید ملی و فعالان اقتصادی است و تلاش ما حرکت در این راستاست.
وی ضمن تشریح برنامه های خود و ضرورت همراهی و نقش محوری بخش خصوصی بویژه اتاق بازرگانی در اجرای این برنامه های توسعه ای گفت : برای رسیدن به این موفقیت باید همزمان سه رکن اصلی مثلث توسعه اقتصادی شامل بخش خصوصی و فعالان اقتصادی ، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و بخش اجرایی در کنارهم و تلاش ها در یک راستا قرار گیرد.
 وی اظهار کرد : کارکرد اصلی و منطقی این سه ضلع ، استفاده کارآمد از ظرفیت ها و توانمندی های همه این ارکان است و در این میان ائمه جمعه و علما به عنوان رهبران معنوی جامعه می توانند این هم افزایی ها را تقویت نموده ودر زمینه توسعه فرهنگ سرمایه گذاری و کارآفرینی در جامعه نقش محوری ایفا کنند.
 وی تصریح کرد : امروز بیش از هر زمان به ایجاد هماهنگی و همدلی و تجمیع توان و ظرفیت ها برای اثرگذاری بیشتر و بهتر در پشیبرد امور و بهبود شرایط جامعه نیاز است و امیدواریم در سایه همراهی همه بخش ها تحقق یابد.
رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن و کشاورزی ایران هم طی این دیدار اعلام کرد : آمادگی کامل برای همکاری با استاندار جدید خراسان رضوی در راستای تحقق اهداف و برنامه های اقتصادی او را داریم.
 غلامحسین شافعی با استقبال از طرح های توسعه اقتصادی استاندار خراسان رضوی افزود : اجماع و ایجاد همدلی و هماهنگی بین بخش ها و ظرفیت های مختلف اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی می تواند به پیشبرد بهتر و مطلوب تر و سریع تر امور بیانجامد و شکل گیری طرح مثلث توسعه اقتصادی استاندارمی تواند به رمز توسعه استان قرار گیرد.
 وی تصریح کرد : بدین منظور بخش خصوصی استان اعم از تجاری ، کشاورزی ، صنعتی و معدنی آماده همکاری با مدیریت اجرایی استان را در حوزه های مختلف دارد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۰۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی