۱۳۹۷/۱۰/۱۳

​استاندار خراسان رضوی :

دستگاه ها از چاپ پیام ، آگهی و بنر تبریک خودداری کنند

استاندار خراسان رضوی از تمامی نهادها ، دستگاه ها و اشخاص حقیقی و حقوقی خواست از چاپ آگهی و پیام در رسانه ها و نصب بنر تبریک انتصاب برای وی به طور جدی خودداری کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ علیرضا رزم حسینی که روز گذشته از سوی هیات دولت به عنوان چهاردهمین استاندار خطه خراسان منصوب شد ، در پیامی از ابراز لطف و ارسال پیام مدیران، مسئولان، شخصیت ها و ....در استان قدردانی کرد.
 وی اظهار کرد : اینک که فرصت و سعادت خدمت به مردم خطه خراسان رضوی که خادمی زائران امام هشتم را افتخار خود می دانند ، برایم فراهم شده بر خود می بالم و این حکم خادمی را که برای این کمترین صادر شده فرصتی می دانم که باید قدرنهاد و به شکرانه اش به این دیار و مردمان بی ادعایش خدمت کرد.
وی عنوان کرد : از این رو این توفیق خدمت ، بس مهم و همراهی، همدلی و همکاری همه مدیران ، مسئولان ، شخصیت ها و تک تک آحاد سرزمین خورشید در انجام وظایف محوله و تداوم مسیر استان به سمت رونق و توسعه می تواند خود پیامی از محبت و انسجام این مردمان باشد.
وی تصریح کرد : از این رو از همه دستگاه ها، نهادها و بخش های مختلف می خواهم از اتلاف هزینه برای تبریک و خوشامدگویی از محل منابع دولتی و غیره پرهیز کنند که این هزینه ها حتی اگر اندک هم باشد از بیت المال روا نیست و ضرورتی هم ندارد.
وی افزود : خادمی این آستان مقدس و این مردم در سایه توجهات حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ارزشمند و والاست و می کوشم در مدت حضور و خدمت در این خطه از هیچ تلاشی در توسعه و ارتقا زندگی و معیشت مردم و رونق استان دریغ نکنم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۹۳۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی