۱۳۹۷/۰۹/۱۲

سرپرست معاونت زائران استانداری خراسان رضوی :

از ظرفیت دانشگاه های حوزه سلامت باید در گردشگری سلامت و خدمات مطلوب به زائرین استفاده شود

سرپرست معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری خراسان رضوی گفت : باید از ظرفیت دانشگاه های حوزه سلامت در زمینه سلامت و ارائه خدمات مطلوب به زائران رضوی بهره گرفته شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، سید جواد حسینی در بازدید از دانشگاه وارستگان که در حوزه علوم پزشکی به عنوان یک دانشگاه مؤثر توسط بخش خصوصی فعالیت می کند ، افزود : این دانشگاه ، مرکزی ارگانیکی درجهت رفع نیاز جامعه از طریق  مسأله محور و مهارت محور بودن به عنوان خصوصیات یک دانشگاه پیوستۀ با جامعه توانسته است موفق عمل کند .
وی افزود: این دانشگاه نمونه بارز حضور بخش خصوصی در مسیر حرکت به سمت دانشگاه نسل سوم و چهارم است به گونه ای که تمام فارغ التحصیلان آن بازار کار دارند و جذب شده اند.
حسینی ضمن بیان خصوصیات بارز دانشگاه وارستگان افزود : نگاه آینده پژوهانه ، مسأله محور و مهارتی در این دانشگاه به خوبی پیداست و نظم و تعادل ساختی در آن دیده می شود به گونه ای که دانشجویان ، اساتید و کارکنان همه با نظم و علاقه مسئولیت های خود را به انجام می رسانند.
وی تأکید کرد: ما امیدواریم با توجه به رشته های این دانشگاه در حوزه سلامت و علوم پزشکی در دو زمینۀ گردشگری سلامت و نیز خدمات دهی در جریان حضور زائرین به ویژه در دهه پایانی صفر و مراسم اربعین از خدمات دانشجویان و اساتید این دانشگاه بهره ببریم.
حسینی در ادامه از قسمتهای مختلف و فعالیتهای این دانشگاه بازدید و از نزدیک در جریان تمامی فعالیتهای علمی پژوهشی دانشجویان ، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه قرار گرفت. از ظرفیت دانشگاه های حوزه سلامت باید در گردشگری سلامت و خدمات مطلوب به زائرین استفاده نمائیم.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۰۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی