۱۳۹۷/۰۹/۱۱

سرپرست استانداری خراسان رضوی :

مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدی نافذ و اجرایی است /لزوم هماهنگی و تعامل همه بخش ها برای گره گشایی و تسهیل تولید

سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت : مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدی در راستای رفع مشکلات واحدهای تولیدی نافذ واجرایی است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛قربان میرزایی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدی استان که درحاشیه بازدید از دو واحد تولیدی ، صنعتی در محل واحد آریا بارون توس برگزار شد ، افزود : بخشنامه دادستان کل کشور هم مبتنی بر حمایت از این مصوبات بر قوت این امر می افزاید .
وی اظهار کرد : در این شرایط گره گشایی و حل مشکلات واحدهای تولیدی به نفع اقتصاد و اشتغال کشور و استان است که جز در سایه تعامل و همدلی همه بخش ها حاصل نمی شود.
 وی ادامه داد : باید در مقابل دشمن بیرونی ایستاد و بدین منظور باید برای حل مشکلات با هم برنامه ریزی و گره گشایی کنیم.
 وی با اشاره به بخشی از مسائل بخش تولید و صنعت گفت : شرایط سخت است و در این وضعیت اگر همکاری ، تعامل همه بخش ها اعم از بانک ها ، دستگاه های دولتی ، نظارتی ، مالیاتی ، قضایی و غیره برای تسهیل این شرایط و تلاش گسترده و همه جانبه برای حرکت به سمت بهبود و رونق و رفاه نباشد موفق نمی شویم.
میرزایی کلید موفقیت را در هماهنگی ، و درک متقابل همه حوزه ها از وضعیت کنونی دانست و اظهار کرد : در این صورت می توانیم از این بحران به خوبی عبور کرده و همه مسائل را پشت سر بگذاریم .
 وی در عین حال همراهی و مشارکت مردم چون تمام سال های گذشته را پشتیبانی قوی برای مسئولان در این تلاش مقدس دانست تا فضای امید و نشاط در جامعه ایجاد شده و اقتصاد استان به شرایط عادی برگردد.
وی با اشاره به برخی از مشکلات واحدهایی که از آنها دیدن کرده بود گفت : این هماهنگی ها در سطح خوبی در استان وجود دارد اما در برخی موارد مثل موضوعاتی که به عنوان مساله و چالش بین حوزه صنعت و شهرداری است دچار نقصان بودیم که با تشکیل کارگروه مشترکی بین استانداری و معاونت هماهنگی امور عمرانی و نیز اقتصادی استانداری و نیز شهرداری مقرر شده نسبت به بررسی و رفع این مباحث اقدام شود.
 وی ادامه داد : بخشی از این چالش ها و مسائل با شهرداری ها بویژه در مشهد باید در سطح کلان رفع شود و بخشی هم در استان پیگیری می شود تا فشار مضاعفی بر واحدهای تولیدی بار نشود.
 در این جلسه مسائل 6 واحد تولیدی و صنعتی استان مطرح شد و ضمن بررسی راهکارهای مختلف در راستای حل و فصل آن تصمیم گیری شد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۸۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی