۱۳۹۷/۰۹/۱۱

بازدید سرپرست استانداری خراسان رضوی از دو واحد صنعتی و تولیدی استان

سرپرست استانداری خراسان رضوی به روال معمول هفتگی از دو واحد صنعتی و تولیدی استان به همراه مدیران بخش های مربوطه و فعالان بخش خصوصی و تشکل های آنان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت و مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛قربان میرزایی در جریان این بازدید با اشاره به ظرفیت های بالای بخش خصوصی استان بر همکاری بخش های دولتی و بانک ها با این حوزه برای تداوم و رونق تولید و حفظ اشتغال موجود تاکید کرد.
 وی عنوان کرد : باید راهکارهای مناسب برای رفع مشکلات این واحدها در یک تعامل نزدیک بین بخش های مختلف و آنان ارائه شود.
 وی تسهیل شرایط فعالیت این واحدها بویژه در وضعیت کنونی که تحریم های غیر عادلانه دشمنان را تحمل می کنند از ضرورت هایی دانست که باید تمامی بخش ها و دستگاه های دولتی و بانک ها به آن توجه کرده و نسبت به همراهی و مساعدت تا حد امکان اقدام نمایند.
میرزایی طی این بازدید از آپادان پلاست واحد چاپ انواع لفاف های بسته بندی برای واحدهای صنایع غذایی و تبدیلی و نیز واحد آریا بارون تــوس تولید کننده فرآورده های نوین ساختمانی و طرح های توسعه ای آن دیدن کرد و در پایان کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدی استان در محل واحد صنعتی آریا بارون با حضور مدیران دولتی ، بانکی و بخش خصوصی برگزارشد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی