۱۳۹۷/۰۹/۰۷

سرپرست استانداری خراسان رضوی :

ضرورت همراهی و تعامل همه قوا و بخشها برای کاهش مشکلات و خدمت موثرتر به مردم

سرپرست استانداری خراسان رضوی گفت : امروز بیش از هر زمان برای خدمت خالصانه و صادقانه به مردم و عبور از شرایط تحریمی و تحمیلی دشمنان این ملت و کشور نیازمند همراهی و هماهنگی تمامی بخش ها ، قوا و نهادهای مختلف هستیم .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ قربان میرزایی در دیدار با آیت الله سید احمد علم الهدی امام جمعه مشهد و نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود : برای مدیریت این شرایط باید همه ظرفیت ها و توانمندی ها در بخش ها و نهادهای مختلف باید به کمک آمده تا بتوان اقتصاد و معیشت مردم که محور فعالیت و تلاشهاست حمایت نمود.
 وی با اشاره به اینکه طی ماههای گذشته جلسات متعددی در قالب ستاد تنظیم بازار برای کنترل قیمت ها و مدیریت بازار در بخش های مختلف انجام شده است ، گفت : در این مدت برای تامین اقلام اساسی برنامه ریزی گسترده ای صورت گرفت و هم اکنون ذخیره قابل اطمینانی در استان وجود دارد.
 وی تصریح کرد : در عین حال برای کنترل قیمت ها هم حجم قابل توجهی از کالاهای اساسی و پرمصرف مردم چون گوشت قرمز ، مرغ ، روغن و برنج ، شکر و سایر موارد به بازار تزریق شده است.
 میرزایی افزود : طی این مدت فقط در بحث تامین گوشت قرمز یک هزار و 500 تن همچنین 2 هزار و 475 تن گوشت مرغ به بازار استان با محوریت مشهد تزریق شده و در این عرضه تمرکز بر مناطق محروم و حاشیه شهرها بویژه حاشیه مشهد قرار گرفته است تا دسترسی آنان به این اقلام بیشتر شود.
 وی ادامه داد: در سایر اقلام هم این اقدام انجام گرفته و همچنان هم با جدیت موضوع عرضه و تامین کالاها ادامه دارد ضمن آنکه نظارت بر بازار هم از جمله اقدامات مهمی است که با قوت در سطحی گسترده از سوی سازمان صنعت ، معدن و تجارت و نیز تعزیرات حکومتی و مشارکت اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی در حال انجام است.
 وی تصریح کرد : در این میان نیازمند حضور و مشارکت گسترده ها سایر بخش ها و نهادها در این حوزه هستیم تا بتوانیم اثر گسترده تر و مطلوب تری بر بازار و کمک به محرومان ، تامین نیازهای استان و مردم انجام دهیم .
 سرپرست استانداری خراسان رضوی افزود : این همراهی و هماهنگی می تواند دلگرمی و امید را در جامعه تقویت نموده و مشارکت گروه های مختلف مردمی را نیز جلب و در کنار خود داشته باشیم .
وی همچنین در این دیدار گزارشی از وضعیت امنیتی ونیز اجتماعی و فرهنگی استان ارائه نمود.
  


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۲۳۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی