۱۳۹۷/۰۹/۰۷

سرپرست استانداری خراسان رضوی :

کارنامه یک ساله رادیو زیارت در توسعه معنویت و آثار زیارت ارزشمند است

سرپرست استانداری استان خراسان رضوی گفت: کارنامه یک ساله رادیو زیارت نشان دهنده نقش و اثر این رسانه در توسعه معنویت و زیارت مهم و ارزشمند است که در صورت دستیبابی به جایگاه و نقش واقعی خود می تواند بسیار برجسته نه تنها در کشور که در عرصه بین المللی باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ قربان میرزایی در مراسم نخستین سالگرد تاسیس رادیو زیارت در مشهد افزود : وجود رسانه‌ای که بتواند رسالت خود را در راهبری و ایجادبستر مناسب برای زائران و مسافرانی که ازاقصی نقاط ایران و جهان به پایتخت معنوی و فرهنگی جهان اسلام مشهد الرضا (ع) می آیند، ضرورتی اساسی بود و همه بر آن اتفاق نظر داشتند .
 وی با بیان اینکه این مهم به همت مدیران صدا و سیما با تلاش های مدیران استان محقق شد وامروز شاهدیم به رفته رفته این رسانه جای خود را باز کرده و می کند.
وی با تاکید بر اینکه خراسان رضوی به اعتباربرکت مضجع مبارک امام رضا (ع) میلیونها زائری که هر ساله برای زیارت به این خطه می آیند جایگاه ویژه ای بین مسلمانان دارد و جای خالی رادیو زیارت در استان احساس می شد..
میرزایی تصریح کرد : باتوجه به جمعیت گسترده زائران این کلانشهر مذهبی ، صدا و سیما می‌تواند کمک موثری به حوزه گردشگری مذهبی و توسعه استان نماید ضمن آنکه این ظرفیت زائر و گردشگر بویژه خارجی در بعد ارائه تصویری متفاوت از تبلیغات دشمنان و واقعی از جمهوری اسلامی ایران موثر باشد .
 وی ابراز امیدواری کرد : به برکت تلاش‌های خوبی که در استان انجام می‌شود، روزهای خوبی برای مردم این شهر رقم خورده و کسانی که به این‌ شهر می‌آیند از فضای معنوی بیش‌تری استفاده کنند..


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۲۰۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی