۱۳۹۷/۰۸/۱۴

میرزایی خبر داد؛

رفع ۱۰۰ درصدی مشکل ۱۳۵ واحد تولیدی معرفی شده به ستاد تسهیل،از ابتدای سال تاکنون

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی از رفع مشکل ۱۳۵ واحد تولیدی معرفی شده به ستاد تسهیل استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، قربان میرزایی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با اعلام این خبر افزود: مشکلات واحدهای تولیدی پس از معرفی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان صنعت و معدن استان، در ستاد تسهیل بررسی و دستور لازم برای رفع آن ها صادر می شود. 
وی با  تشریح موقعیت حساس کنونی کشور، تاکید کرد: تلاش های صورت گرفته به گونه ای است تا با همدلی بخش های دولتی، خصوصی و عمومی و با اتکا به تجارب دوران دفاع مقدس با موفقیت از این مرحله عبور کنیم.
وی گفت: حرکت و برنامه ریزی ها باید به سمت کاهش فشار بر مردم و حل مشکلات قشرهای آسیب پذیر باشد که در این مسیر استفاده از تمامی ظرفیت ها ضروری است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی استفاده از توانمندی شرکت های دانش بنیان را در شرایط کنونی ضروری دانست و خواستار برگزاری نمایشگاهی به همین منظور شد.
میرزایی، همجواری با مرز را یک فرصت و مزیت دانست و گفت: توسعه تجارت با کشورهای همسایه یکی از راهکارهای دور زدن تحریم هاست.
وی با تاکید بر این که استراتژی مدیریت عالی استان تثبیت اشتغال موجود است؛ تاکید کرد: حل مشکلات نقدینگی باید به سمت رونق تولید باشد.
 
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۴۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی