۱۳۹۷/۰۷/۱۸

با حضور معاون استاندار خراسان رضوی کتاب فرنگیس رونمایی شد

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی کتاب فرنگیس رونمایی شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدرحیم نوروزیان در حاشیه مراسم رونمایی از این کتاب که در حوزه دفاع مقدس نگاشته شده است، گفت: نقش زنان در دوران هشت سال دفاع مقدس به وضوح مشهود است.
وی فرنگیس را روایتی شیرین از حضور متفاوت یک زن در این عرصه دانست و از نویسنده این کتاب به دلیل توصیف روان و زیبای کار بزرگ فرنگیس قدردانی کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی اظهار داشت: زنان و مردان این مرزو بوم در دوران دفاع مقدس با از خودگذشتگی و نثارجان خود قدم به میدان نبرد نهادند و عاشقانه و با خلوص نیت به تکلیف الهی خود در دفاع از اقتدار ملی و تمامیت ارضی ایران اسلامی پرداختند.
نوروزیان گفت:  همه ما وظیفه داریم به واکاوی ژرفای اندیشه و اعتقاد شهدای عزیز پرداخته و با بازنگری در وظایف و مسئولیت هایمان  در راستای استقلال، آزادی، توسعه و اعتلای وطن عزیزمان ایران حرکت کنیم. ایشان خاطرات 8 سال دفاع مقدس و ایثارمردم درآن سالها رابمنزله آیات قرآن دانست که هرچه بیشتربدان پرداخته شودبازهم مطالب نو وجالبی بدست خواهدآمد.
وی گفت: مردم ایران بمنزله معادن طلاونقره هستندکه بایدآنهاراکشف کردواین هنرامام بودکه این کارراکردوآن انقلاب بزرگ رادرجهان رقم زد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۴۹۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی