۱۳۹۷/۰۶/۲۰

معاون استاندار خراسان رضوی :

باید در سال تحصیلی از ظرفیت مشارکت مردم و همه نهادهای موثر در حوزه تعلیم و تربیت بهره گیریم

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت : باید همه تلاش خود را در شروع سال تحصیلی بر تمرکز همه نهادها و مردم بر موضوع تعلیم و تربیت قرار داده و تا انتهای سال تحصیلی از مشارکت مردم و نهادهای موثر در این حوزه بهره مند شویم .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، محمد رحیم نوروزیان در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان: افزود : امروز دشمنان علاوه بر اینکه در حوزه اقتصادی برای فشار هر چه بیشتر به مردم تلاش می کنند، سعی در ایجاد نارضایتی های اجتماعی نیز دارند،لذا همه ما با رسالت بسیار سنگینی به ویژه در ایامی مثل بازگشایی مدارس روبرو هستیم.
وی با تاکید بر تمرکز همه بخش ها بر حوزه تعلیم و تربیت ، اظهار کرد : همواره مدیون افکار نیک و تلاش های خیرین مدرسه ساز هستیم و همچنان به همت این خیرین نیازمندیم بنابراین لازم است از سوی آموزش و پرورش به این حوزه نیز توجه ویژه گردد.
وی عنوان کرد : نیازمندی های مدارس قابل انکار نیست اما باید توجه داشت که فشاری به خانواده ها تحمیل نشود چرا که اولین آسیب آن عدم مشارکت خواهد بود.
نوروزیان تصریح کرد : امروز هر فرصتی که بتواند باعث افزایش مشارکت اجتماعی مردم گردد را باید غنیمت شمرد.
وی ادامه داد : نقش آموزش و پرورش در پیشگیری از آسیب های اجتماعی بسیار پررنگ است و طرح های پیشنهادی از سوی دستگاه تعلیم و تربیت معمولا آثار برکات خوبی همراه خود دارد لذا ما نیز تلاش خواهیم کرد در کارگروه اجتماعی فرهنگی استان از طرح های پیشنهادی آموزش و پرورش حمایت کنیم.
این مسئول تاکید کرد :  دستگاه های خدمات رسان در ابتدای سال تحصیلی نهایت همکاری را با مدارس داشته باشند و اگر احتمالا انشعابات برق،آب یا... مدارس قطع شده نسبت به وصل مجدد آن اقدام نمایند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی