۱۳۹۷/۰۶/۱۹

دکتر حسینی:

طرح مرز به مرز برای زائران خارجی مشهد مقدس اجرایی می شود

سرپرست معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: طرح مرز به مرز برای زائران خارجی مشهد مقدس اجرایی می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی،  سید جواد حسینی در دیدار با نماینده ی حضرت علامه سید ساجد نقوی رهبر شیعیان پاکستان و تعدادی از روحانیون و علمای این کشور افزود: اهتمام مدیریت عالی استان زمینه سازی برای تسهیل سفر به مشهد مقدس برای زائران داخلی و خارجی است.
وی اظهار داشت: راهبرد اصلی ما در این حوزه، فراهم آوردن امکان زیارت آسان، عاشقانه و عارفانه برای تمامی زائران و مشتاقان اهل بیت (ع) است.  
 سرپرست معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: با هدف ارتقای کمی و کیفی خدمت رسانی به زائران، برنامه های ویژه ای در بخش های صدور ویزا، بهداشت و درمان، حمل و نقل، اسکان و ... در حال اجراست.
حسینی با بیان این که در این میان موضوعات زائران خارجی با دقت و حساسیت بالاتری دنبال می شود؛ خاطر نشان کرد: با توجه به وجود 50 میلیون نفر شیعه در پاکستان و تمایل وافر آنان برای تشرف به مشهد مقدس، امکانات لازم در مرز میرجاوه برای پذیرش این زائران فراهم شده است.
وی اظهار داشت: در همین راستا و به منظورافزایش نظارت ها، استاندار سازی خدمات، تسهیل در خدمت رسانی و .... طرح مرز به مرز اجرایی می شود.
سرپرست معاونت هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی تاکید کرد: از هیچ کوششی برای ارائه خدمات به زائران به ویژه زوار خارجی دریغ نخواهیم کرد.  
 
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۶۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی