۱۳۹۷/۰۶/۱۸

مدیرکل دفترشهری استانداری خراسان رضوی :

تخصیص ۴۰ میلیاردریال اعتباربه تجهیز آتش نشانی های استان

مدیرکل دفتر امورشهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی اعلام کرد : از ابتدای سال تاکنون حدود ۴۰ میلیارد ریال اعتبارصرف تجهیزآتش نشانی های خراسان رضوی شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛ وحید قربانی با بیان این مطلب افزود : طی سال های 93 تا 96 نیز بیش از 90 میلیاردریال کمک های دولتی برای ساخت ایستگاه های آتش نشانی دراختیار شهرداری های استان قرارگرفت .
 به گفته وی ، در این راستا 24ایستگاه جدید در سطح شهرهای استان احداث شد و 110میلیاردریال نیز درحوزه خرید تجهیزات ،  امکانات و ماشین آلات مورد نیاز برای آتش نشانی از محل کمک های دولتی صرف شد..
وی همچنین با اشاره به اهمیت آموزش و ارتقاء سطح آمادگی جسمانی آتش نشانان گفت : سال گذشته بیش از 300 آتش نشان در استان ، آموزش های لازم را فراگرفتند.
قربانی ادامه داد : در سال جاری نیز برنامه ریزی لازم برای ارتقاء سطح علمی و عملی نیروهای آتش نشانی انجام شده است که از جمله آنها کلاس آموزش فرماندهی عملیات و مسابقات عملیاتی آتش نشانان است که برنامه ریزی شده و به زودی برگزار می شود..
به گفته وی ، شهرداری ها باید نسبت به تجهیز ایستگاه های آتش نشانی به امکانات و تجهیزات مورد نیاز با توجه به حوادث منطقه و همچنین پایش و ارزیابی نیروها و تجهیزات آتش نشانی از محل اعتبارات شهرداری ها اقدام کنند..


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۱۷۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی