۱۳۹۷/۰۵/۱۷

معاون استاندار تاکید کرد:

مدیریت بهینه از طریق حضور در بین مردم و ارتباط نظام مند با آنان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: مردم همواره همراه نظام بوده اند و حضور مسئولین بویژه فرمانداران در بین آنان و ارتباط نظام مند با اقشار مختلف مردم موجب اداره بهتر امور خواهد شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمد رحیم نوروزیان در نشست فرمانداران استان که با حضور رئیس کل دادگستری استان برگزار شد ضمن تقدیر از همراهی دادگستری با دستگاه های اجرایی استان اظهار داشت: دشمنان نظام بویژه آمریکا کمر همت بسته اند که نظام جمهوری اسلامی را دچار مشکل کنند  و در این شرایط رسیدن به درک مشترک و وحدت و همدلی سه قوه موجب نا امیدی دشمنان نظام است.
معاون استاندار با بیان اینکه  دشمن امروز در سه جبهه نظامی، اقتصادی و اجتماعی به کشور هجمه دارد  اظهار داشت: در جبهه نظامی به دلیل بازدارندگی بالای کشور، دشمنان هیچ غلطی نمی توانند بکنند و در جبهه اقتصادی نیز دشمن به دنبال تحریم نفت و تاثیرگذاری بر اقتصاد کشور است اما مهمترین عملکرد دشمن در جبهه اجتماعی است و هدف از اقدامات دیگر نیز ضربه زدن به کشور از مسیر ایجاد نابسامانی و نارضایتی اجتماعی است.
وی گفت: باید بین  خواست مردم که همواره همراه نظام بوده اند ولی مشکلاتی هم دارند با خواست ضد انقلاب تفکیک قائل شد و با  رسیدگی جدی به مشکل مردم و حضور در بین آنان خواسته هایشان را شنید و تا حد امکان در جهت رفع مشکلات آنان گام برداشت.
 نوروزیان  خواستار ارتباط منظم فرمانداران با ائمه جمعه، روحانیون، بزرگان و صاحب نفوذان هر شهرستان  شد و گفت: استفاده از نفوذ این افراد موجب مدیریت بهتر فضا و افزایش اعتماد مردم خواهد شد.
وی با بیان اینکه نباید در تدبیر دچار خطا شویم اظهار داشت: بی تدبیری منجر به بروز بحران خواهد شد و با هوشیاری و هوشمندی می توان تهدیدات را تبدیل به فرصت کرد.
 شایان ذکر است در این نشست رئیس کل دادگستری استان  نیز در سخنانی بر چگونگی ارتباط قوا با هم، ضرورت تلاش برای حل مشکلات مردم و وحدت و همدلی دستگاه قضایی و دستگاه اجرایی استان تاکید کرد.
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۴۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی