۱۳۹۶/۱۲/۲۱

با حضور سرپرست حوزه اداری و مالی، فن آوری اطلاعات، برنامه ریزی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی؛

بیش از ۱۱۰ کلیپ ۱۰۰ ثانیه ای با موضوع نماز رونمایی رونمایی شد

سرپرست حوزه اداری و مالی، فن آوری اطلاعات، برنامه ریزی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی در مراسم اختتامیه جشنواره نماز و فضای مجازی و تجلیل از برگزیدگان این رویداد فرهنگی حضور یافت.

سرپرست حوزه اداری و مالی، فن آوری اطلاعات، برنامه ریزی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی در مراسم اختتامیه جشنواره نماز و فضای مجازی و تجلیل از برگزیدگان این رویداد فرهنگی حضور یافت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مجموعه تولیدات مجتمع فرهنگی دیجیتال استان با موضوع نماز در قالب کلیپ های 100 ثانیه ای موضوعی ویژه فضای مجازی با عنوان «رسم عاشقی» که حاصل کار مشترک با روابط عمومی ستاد اقامه نماز  است رونمایی ‌شد.
مجموعه «رسم عاشقی» در بردارنده بیش از یک یکصد ویدئو با موضوعاتی درباره اسرار نماز، زیباخوانی نماز، آثار نماز، نماز و خانواده، شیوه های دعوت به نماز، احادیث نماز، نماز شناسی و آموزش نماز است که بزودی در اختیار علاقه‌مندان قرارمی‌گیرد.
این کلیپ های موضوعی در موضوعاتی همچون اسرار نماز در ۲۱ قسمت توسط حجت السلام علی محمد باقی، زیبا خوانی نماز و قرائت سوره حمد و توحید توسط استاد محمد طائب در ۱۶ قسمت آماده انتشار شده است.
«نماز و خانواده» دیگر مجموعه رسم عاشقی است ، «شیوه های دعوت به نماز» موضوع دیگری از این مجموعه است که در آن مواردی همچون دعوت به نماز، ویژگی های دعوت کنندگان به نماز و اصول قواعد کلی دعوت به نماز توسط حجت السلام محمد کاظمی در ۲۴ قسمت اشاره می شود.
در مجموعه دیگر این ویدئوها، کاملترین و عمیق ترین و جالبترین احادیث در باب نماز توسط حجت السلام ابوالفضل جعفری پور روایت می شود.
شایان ذکر است؛ مدیر کل دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی نیز از جمله مسئولان حاضر در این مراسم بود.
گفتنی است؛ در پایان در بخش نرم افزارمرتضی غنی لو ازاستان زنجان رتبه اول، طیبه رضوانی و آیدا دعا گویان ازمشهد رتبه دوم، امیرحسین بیات از مشهد رتبه سوم را کسب کردند و ملیکا سعیدی فرشایسته تقدیر شد.
دربخش صوت و تصویرفاطمه زندی از تهران رتبه اول، محمد براتی از مشهد رتبه دوم، فاطمه مصطفی زاده و مهدی کاظمی از استان قم رتبه سوم را کسب کردند.
در بخش عکس هم هادی ساجدی از استان مرکزی رتبه اول، فاطمه سرمدی نیا از استان فارس رتبه دوم، محمد آهنگر از اهواز رتبه سوم و مهدیه باقری در قسمت عکس شایسته تقدیر قرار گرفت.
در بخش نشرمحتوای فضای مجازی سید محمد جواد حسینی از استان تهران رتبه اول، امیر حسین صداقت از شهرستان چناران خراسان رضوی و رحمان نجفی از استان زنجان، فاطمه کمالی، زهرا سعیدی از مشهد شایسته تقدیر شدند.
در بخش طرح‌های گرافیکی ابوالقاسم چوپاری از استان قم رتبه دوم، ایمان یزدان پژوه از استان سمنان رتبه سوم و فاطمه مراد پور، محسن حروفیی فریمانی، سیده الهام تاجیک در این بخش شایسته تقدیر شناخته شدند.
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۱۹۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی