۱۳۹۵/۱۰/۲۰

فرماندار قوچان:

دهه فجر فرصتی برای انتقال ارزش های انقلاب است

فرماندار قوچان گفت: دهه فجر فرصتی برای مدیران و مسئولان به‌منظور انتقال ارزش های انقلاب و جایگاه و نقش انقلاب در نظام جمهوری اسلامی ایران به رهبری حضرت امام (ره) به جامعه جوان است .

فرماندار قوچان گفت: دهه فجر فرصتی برای مدیران و مسئولان به‌منظور انتقال ارزش های انقلاب و جایگاه و نقش انقلاب در نظام جمهوری اسلامی ایران به رهبری حضرت امام (ره) به جامعه جوان است .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قوچان، علی رضا قامتی در نشست ستاد هماهنگی دهه فجر شهرستان اظهار کرد: اعتقاد و باور داریم اصل وجود ما در هر مجموعه از دولت دفاع از نظام و حیثیت سرزمین جمهوری اسلامی ایران است .
وی با گلایه نسبت حضور نداشتن برخی دستگاهها در این نشست، اظهار کرد: چه نشستی مهم‌تر از مدیریت برنامه‌های دهه فجر و انتقال نقطه نظرات و پیشنهاد‌ها به‌منظور طرح و برنامه برای این ایام الله بوده است .
فرماندار قوچان خواستار رسیدگی به این موضوع و انجام تذکر شد و عنوان کرد: امید باید در جامعه دمیده شود و این ممکن نیست مگر مردم در جریان واقعیت‌ها قرار بگیرند و گزارش‌ها در بطن مردم ارائه شود .
وی دهه فجر را فرصتی برای ارائه صادقانه خدمات نظام برشمرد و اظهار کرد : 75 تا 80 درصد روستاها دارای شبکه اینترنت هستند و مخابرات باید خدمات و هزینه کرد خود را گزارش دهد .
قامتی خاطرنشان کرد: در حوزه اجتماعی نیز جرائم کاهش پیداکرده و اقدامات قابل‌توجهی در مدیریت بحران ، شهرداری ، بهزیستی و دیگر دستگاهها انجام‌شده که باید گزارش شود .
وی افزود: هر فردی که در جامعه دل درگروس ولایت و خاک میهن دارد باید به صحنه آمده تا روحیه نشاط افزایش پیدا کند .
رئیس شورای اداری قوچان خواستار برپایی جشن‌های دهه فجر در جای‌جای این شهرستان و ایجاد فضاهای نشاط‌آفرین توسط شهرداری شد و گفت : جشن‌های انقلاب با شور و هیجان برگزار شود تا مردم با اشتیاق در کنار نظام و دولت، انقلاب را پاس داشته و به سمت این جشن‌ها بروند .
در این نشست مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قوچان از تشکیل 18 کمیته برای ستاد دهه فجر این شهرستان خبر داد و افزود : طرح و برنامه ، ارتباطات و اطلاع‌رسانی ، ایثارگری ، دانشجویی ، بسیج ازجمله این کمیته‌ها به شمار می‌آیند .
حجت‌الاسلام هادی ایمانی نیا یکی از برنامه‌های امسال را تقسیم‌بندی شهر قوچان به 4 منطقه برای برگزاری مراسم مختلف عنوان و اظهار کرد: این‌گونه مراسم مردمی‌تر برگزارشده و مسجد ، بسیج ، مدرسه و خیرین برای برگزاری مراسم ملی و مذهبی بیشتر با یکدیگر هماهنگ می‌شوند .
وی با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب مردمی است و برنامه‌های دهه فجر باید طوری برنامه‌ریزی شود که خود مردم در کنار ادارات و نهادها برنامه‌هایی داشته باشند یادآور شد : سال گذشته در 20 مسجد برنامه‌های دهه فجر به‌صورت مردمی برگزار شد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۱۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی