۱۳۹۹/۰۶/۲۹
راهبران منطقه‌ای طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی انتخاب می‌شوند
مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: راهبران منطقه‌ای طرح مثلث توسعه اقتصادی-فرهنگی خراسان رضوی و دبیران نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی شهرستان‌های استان از بین ۶۰ نفر معرفی شده طی امروز و فردا در محل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری و نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی انتخاب و گزینش می‌شوند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، مرتضی اشرفی با اعلام این خبر اظهار کرد: پیرو دستور استاندار و در راستای اجرای الگوی جامع طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی خراسان رضوی، آموزش و بکارگیری راهبران منطقه‌ای در ۱۲ منطقه استان و همچنین ظرفیت‌سازی و آموزش دبیران نهادهای مردمی اقتصاد مقاومتی در هر شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود: پایداری کلیه اقدامات معین‌های اقتصادی در استان نیاز به شکل‌گیری ساختار منسجم و هدفمند در سطح استانی و شهرستانی دارد که تربیت، آموزش نیروی انسانی، هدایت و نظارت کلیه اقدامات معین‌های اقتصادی با استفاده از ظرفیت راهبران منطقه‌ای و دبیران نهادهای مردمی گامی موثر و مفید در این زمینه است.
لازم به ذکر است، مراحل شناسایی و گزینش افراد فوق توسط نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی و مجری طرح مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی صورت گرفته است.
 

منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۳۵


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی