۱۳۹۹/۰۴/۱۲
ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا خراسان رضوی تصویب کرد
الزامی بودن استفاده از ماسک در محیط کار/ امکان استفاده از ظرفیت دورکاری
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی گفت: وفق مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای استان، استفاده از ماسک در محیط کار برای پرسنل و ارباب رجوع، الزامی و امکان استفاده از ظرفیت دورکاری نیز فراهم شده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، کوکب موسوی به مصوبات پنجاهمین ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونای استان اشاره کرد و گفت: استفاده از ماسک در محیط کار برای تمامی پرسنل در کلیه سطوح و ارباب رجوع الزامی است.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی همچنین رعایت دستورالعمل فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی را ضروری برشمرد و تاکید کرد: امکان استفاده از ظرفیت دورکاری با اولویت بانوان شاغل دارای فرزند خردسال و پرسنل دارای بیمای‌های خاص نیز فراهم شده و در این راستا موارد ابلاغی ستاد از تاریخ 14 تیرماه جاری لازم الاجراء است.
وی به بازرسی، نظارت و بازدیدهای میدانی تیم‌های استانداری و دانشگاه علوم پزشکی نیز اشاره کرد و افزود: عدم رعایت نکات یاد شده تخطی اداری محسوب می‌شود و وفق مجازات‌های متناسب آن که متعاقبا توسط ستاد مذکور تدوین می گردد، عمل خواهد شد.

منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۲۲۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی