۱۳۹۹/۰۴/۱۱
در ستاد واگذاری پروژه‌های نیمه تمام خراسان رضوی تصویب شد؛
الزام دستگاه‌ها به آماده‌سازی گزارش تصمیم به واگذاری‌ پروژه‌ها
در ستاد واگذاری پروژه‌های نیمه‌تمام خراسان رضوی مقرر شد دستگاه‌های استان ظرف یک هفته آینده نسبت به آماده‌سازی گزارش تصمیم به واگذاری پروژه‌ها اقدام کنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، در حاشیه جلسه ستاد واگذاری پروژه‌های نیمه تمام خراسان رضوی که امروز با حضور استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، رضا جمشیدی از ظرفیت‌های ماده ۲۷ قانون الحاق (۲) و تبصره ۱۹ قانون بودجه سال جاری گفت و تصریح کرد: دولت مجاز و مکلف شد تا با استفاده از ظرفیت‌های بخش غیردولتی شامل بخش‌های خصوصی، تعاونی، شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و نهادها و موسسات غیر دولتی پروژه‌های جدید، نیمه تمام و در حال بهره‌برداری را به اتمام برساند.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان خراسان رضوی بر پیش‌بینی ۶۵ میلیارد تومان اعتبار برای تشویق سرمایه‌گذاران در این قوانین تأکید کرد و افزود: دولت می‌تواند به سرمایه‌گذار کمک کند تا با انگیزه بیشتر در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام مشارکت کند و آن‌ها را به اتمام برساند.
جمشیدی یادآور شد: دستگاه‌های اجرایی موظف شدند ظرف یک هفته آینده نسبت به برگزاری کارگروه واگذاری اقدام کنند و گزارشی را تحت عنوان تصمیم به واگذاری با جزئیات کامل آماده کنند و در نهایت فراخوان واگذاری را به وسیله رسانه‌های محلی و به ویژه ملی منتشر کنند.
وی نسبت به بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه تمام در کوتاه‌ترین زمان ممکن ابراز امیدواری و خاطرنشان کرد: با این مکانیزم قسمتی از بار مالی دولت برداشته خواهد شد.
 

منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۷۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی