۱۳۹۸/۰۱/۳۱
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی:
دادگستری از فعالیت های مشروع اقتصادی حمایت می کند
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی گفت: دستگاه قضایی از هرگونه فعالیت مشروع اقتصادی که در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی باشد، با همه توان و ظرفیت خود حمایت می کند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، حجت الاسلام علی مظفری در آیین افتتاح نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی استان که در محل دائمی دبیرخانه این نهاد برگزار شد، اظهار کرد: در جلسه معارفه آقای رزم حسینی به عنوان استاندار خراسان رضوی، شعارهای ایشان برای همه امیدوار کننده بود و از مدت ها قبل همه منتظر ایجاد چنین فضایی برای کار و تلاش بودند. 
وی افزود: براساس آموزه های دینی، اقتصاد باید مبتنی برظرفیت های مردمی باشد و هیچ جایگاهی برای دولت در اقتصاد خانوار تعریف نشده است لذا حاکمیت صرفا باید در راستای جلوگیری از سوء استفاده ها و بهره گیری از ظرفیت های بخش خصوصی تلاش کند.
رئیس کل دادگستری خراسان رضوی ادامه داد: اوایل انقلاب به دلیل برخی مشکلات، دولت به عرصه های اقتصادی ورود کرد و بنا نبود که این روند ادامه پیدا کند اما متاسفانه هنوز شاهد تداوم حضور دولت در فعالیت های اقتصادی هستیم. 
وی با بیان اینکه امیدواریم برنامه های اقتصادی استاندار خراسان رضوی به خوبی اجرایی شود، تاکید کرد: دستگاه قضایی از هرگونه حرکت مشروع اقتصادی حمایت کرده و در جهت رفع موانع و رونق بخشیدن به فرآیند اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی از همه توان و ظرفیت خود استفاده خواهد کرد. 
وی گفت: در طی سال های اخیر تعدادی زیادی از کارخانه ها که در معرض تعطیلی بودند، با ورود دستگاه قضایی و رفع مشکلات پیش روی آن ها، دوباره فعال شدند و امروز نیروی انسانی قابل توجهی در این واحدهای تولیدی مشغول فعالیت هستند. 
مظفری بیان کرد: در گذشته احساس می کردیم که همه حرف ها در حد شعار است و تصمیم داشتیم که به جای پرداختن به شعارها به کار اصلی خودمان بپردازیم اما از وقتی که آقای رزم حسینی به خراسان رضوی آمده اند و برنامه عملیاتی برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ارائه کرده اند، ما هم پای کار آمده ایم.
فرمانده سپاه امام رضا(ع) هم در ادامه این مراسم گفت: در کنار حمایت از فعالیت های اقتصادی در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، به وظیفه خودمان در زمینه ایجاد فضای امن برای کارآفرینان عمل خواهیم کرد.
سردار یعقوبعلی نظری افزود: بسیج بدنه فعال مردمی است و در حوزه های مختلف اجتماعی و اقتصادی پیشتاز است لذا برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و مدل مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی از این ظرفیت بهره خواهیم گرفت.

منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۰۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی