۱۳۹۷/۱۰/۲۱
​سرپرست معاونت عمرانی خراسان رضوی :
دستگاه های اجرایی و فرمانداریها از ظرفیت مشاوران و پیمانکاران محلی بهره گیرند
سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری خراسان رضوی تاکید کرد : دستگاه های اجرایی و فرمانداری های استان در به کارگیری مشاوران و پیمانکاران محلی تردید نکنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ؛وحید قربانی در جلسه شورای فنی استان افزود : توان فنی و تعداد قابل ملاحظه مشاوران و پیمانکاران استان و لزوم پیگیری سیاست های اشتغال زایی در استان اقتضاء می کند که پروژه های عمرانی با بهره گیری از ظرفیت درون استانی اجرا شود.
وی اظهار کرد : در عیین حال مشاوران و پیمانکاران پروژه های ملی و یا استانی الزاما باید دارای رتبه از مراجع ذیصلاح باشند.
وی همچنین بر نظارت مضاعف محلی توسط فرمانداری ها  تاکید کرد و آن را موجب ارتقاء کیفیت پروژه ها  دانست.
سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری در ادامه با اشاره به قرارگیری در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت : دستگاه های اجرایی با ارائه بهنگام اطلاعات و زمینه سازی برای افتتاح پروژه های خود، دستاوردهای انقلاب اسلامی را بیش از پیش تبیین و زمینه ارتقاء امید و نشاط در مردم به آینده ای روشن در پرتو انقلاب اسلامی را فراهم کنند.
مهدی سالیانی مدیرکل دفترفنی، عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری نیز در این جلسه اعلام کرد : دولت اغلب پروژه ها را به استان ها واگذار و آنها را استانی قلمداد کرده  که باعث تسریع در اجرای پروژه ها شده است.
دراین جلسه ، گزارش وضعیت سنگدانه ها در مصالح ساختمانی مطرح شد و پیشنهاداتی جهت ارتقاء کیفی پروژه های عمرانی به تصویب رسید.
 گزارش ارزیابی پروژه های ملی دستگاه های اجرایی نیز ارائه شد.

منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۸۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی