۱۳۹۷/۰۶/۲۲
به روال پنجشنبه ها /
بازدید استاندار خراسان رضوی از دو واحد صنعتی
استاندار خراسان رضوی به روال همه هفته این پنجشنبه نیز سری به دو واحد صنعتی و تولیدی و شرایط فعالیت آنها زد و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی ، علی رضا رشیدیان در جریان بازدید از این دو واحد در گفت و گو با خبرنگاران افزود : بنای اساسی ما جذب ارز بیشتر به داخل کشوراست از این رو در این حرکت جهادی که تولید کنندگان و صادرکنندگان ما انجام می دهند تلاش می شود به گونه ای عمل کنند که حداکثر ارزبه کشور وارد شود.
وی اظهار کرد : در این میان در مواردی چون برخی از کشورهای همسایه که در قانون هم مشخص شده پیگیر مبادله و دریافت مجوز فروش و مبادله ریالی کالا هستیم .
 رشیدیان عنوان کرد : این موضوع از طریق مکاتبه با ستاد اقتصاد مقاومتی کشورپیگیری می شود و امید است مجوز مربوطه را دریافت و نسبت به این امر اقدام شود.
وی در این بازدید از یک واحد صنایع غذایی و واحد تولید سرامیک و کاشی بازدید کرد و در ادامه آن مسائل این دو واحد و چندین واحد صنعتی و تولیدی دیگر استان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیدی استان بررسی و برای نسبت به حل آنها تصمیم گیری شد.

منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۴۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

سایر
  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی