۱۳۹۸/۱۲/۲۵

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی مطرح کرد:

استمرار حمایت‌های فعالان اقتصادی خراسان رضوی برای مقابله با ویروس کرونا

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با تاکید بر اینکه کمک‌های مالی فعالان اقتصادی بخش خصوصی در قالب ستاد مردمی پشتیبانی مقابله با کرونا استان ادامه دارد، گفت: تاکنون از این محل تجهیزاتی برای دانشگاه‌های علوم پزشکی استان خریداری شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رسولیان اظهار کرد: هفته گذشته طبق پیشنهاد فعالان اقتصادی استان، مقرر شد به منظور تامین تجهیزات و اقلام مورد نیاز مقابله با کرونا برای دانشگاه‌های علوم پزشکی، ستاد مردمی پشتیبانی مقابله با کرونا تشکیل شود.
وی با بیان اینکه مدیریت اجرایی ستاد مردمی پشتیبانی مقابله با کرونا استان برعهده فعالان اقتصادی است، افزود: همه بخش‌های دولتی اعم از دستگاه‌های اجرایی تعهد دارند که با این ستاد همراهی داشته باشند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی به معرفی کارکردهای ستاد مردمی پشتیبانی مقابله با کرونا استان پرداخت و تصریح کرد: بخش مهمی از این ستاد به حوزه اطلاع رسانی، پاسخگویی به مردم و ارتباط با رسانه اختصاص یافته است.
رسولیان خاطرنشان کرد: ستاد پشتیبانی مردمی مقابله با کرونا استان در زمینه تامین و ساماندهی نیرو، پیشگیری، آموزش و درمان نیز با کمک دانشگاه علوم پزشکی مشهد فعال خواهد بود و زنان و جوانان در این ستاد نقش موثر خواهند داشت، از طرفی شماره حسابی هم برای واریز کمک‌های مردمی در این ستاد در نظر گرفته شده که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی ایران هزینه خرید ۱۲ ونتیلاتور را تامین کرده است، بیان کرد: همچنین انجمن صنایع تبدیلی استان حدود ۲ میلیارد ریال، انجمن کیک و کلوچه استان یک میلیارد ریال و واحدهای تولیدی فولاد نیز بیش از ۱۵ میلیارد ریال در حوزه مقابله با ویروس کرونا کمک مالی کرده‌اند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی با تاکید بر اینکه کمک‌های مالی فعالان اقتصادی بخش خصوصی در قالب ستاد مردمی پشتیبانی مقابله با کرونا استان ادامه دارد، افزود: تاکنون از این محل تجهیزاتی برای دانشگاه‌های علوم پزشکی استان خریداری شده است.
رسولیان در پایان با اشاره به اینکه نیاز جدی به تجهیزات مقابله با کرونا در دانشگاه‌های علوم پزشکی استان وجود دارد، گفت: امید است در قالب ستاد مردمی پشتیبانی مقابله با کرونا بتوان نیازهای اولیه این دانشگاه‌ها را تامین کرد.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۰۱۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی