۱۳۹۸/۰۶/۰۳

استاندار خراسان رضوی:

آیت الله علم الهدی تمام قد حامی پیشرفت استان و الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی است

استاندار خراسان رضوی گفت: آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد تا به امروز تمام قد از مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی حمایت کرده است و امیدواریم این اتحاد و همدلی بین ارکان مثلث همچنان تداوم داشته باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی‌رضا رزم‌حسینی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که به منظور انعقاد تفاهم نامه های مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در شهرستان رشتخوار برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم با همت معین های اقتصادی و مشارکت مردم، گام های شایسته ای در مسیر ارتقای شاخص های اقتصادی و فرهنگی در مناطق مختلف استان برداشته شود.
وی افزود: از معین های اقتصاد مقاومتی که به صورت کاملا داوطلبانه در مسیر تحقق سیاست های مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی با دیگر ارکان مثلث همراه شده اند، صمیمانه تشکر می کنم.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه معین های اقتصاد مقاومتی قطعا اقدامات بزرگی را رقم خواهند زد، تصریح کرد: اطمینان داریم که با اتحاد و همدلی همه ارکان حاکمیت، در قالب مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی، ضمن توانمندسازی جوامع محلی، اشتغال زایی بسیار خوبی در استان انجام خواهد گرفت.
وی گفت: همانطور که در دوران دفاع مقدس قشرهای مختلف جامعه در مسیر دفاع از این مرز و بوم از خودگذشتگی و فداکاری کردند، امروز هم همه ایرانیان باید در مسیر آبادانی و پیشرفت کشور با همدلی و اتحاد، نقش خود را ایفا کنند.
رزم حسینی ادامه داد: به رغم تبلیغات سوء فضای مجازی علیه نظام جمهوری اسلامی باید اذعان کنیم که در طول 40 سال گذشته خدمات بسیار درخشانی در مناطق مختلف کشور انجام گرفته است و در عین حال کاستی هایی وجود دارد که باید با برنامه ریزی و همدلی برای رفع آن ها تلاش کرد.
وی با بیان اینکه امروز در خراسان رضوی دعوای سیاسی نداریم و دعواها بر سر کار و تلاش برای دستیابی به پیشرفت و آبادانی است، گفت: آیت الله علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد تا به امروز تمام قد از مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی حمایت کرده است و امیدواریم این اتحاد و همدلی بین ارکان مثلث همچنان تداوم داشته باشد.
استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: در استان 3 هزار پروژه نیمه تمام وجود دارد که برای تکمیل آن ها به 25 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است و به دلیل محدود بودن بودجه دولتی، امکان تامین این رقم از محل اعتبارات دستگاه های اجرایی وجود ندارد و باید از ظرفیت سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی استفاده کرد.
 
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۵۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی