۱۳۹۸/۰۶/۰۳

نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی:

الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی مردم را امیدوار کرده است

نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی مردم استان را امیدوار کرده است که در آینده شاهد توسعه و پیشرفت خواهند بود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمود نگهبان سلامی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که به منظور انعقاد تفاهم نامه های معین اقتصاد مقاومتی در شهرستان رشتخوار برگزار شد، اظهار کرد: با آغاز فعالیت آقای رزم حسینی در استانداری خراسان رضوی، امید مردم به آینده افزایش یافت و تا به امروز هم در مسیر تحقق سیاست های توسعه اقتصادی فرهنگی گام های ارزشمندی برداشته شده است.
وی افزود: مردم امیدوارند که با تلاش همه ارکان مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی و به ویژه فرمانداران، زمینه رشد و توسعه اقتصادی در استان فراهم شود.
نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی که زمینه تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی را فراهم می کند، ابتکار بسیار موفق آقای رزم حسینی است و اجرای آن در کرمان نتایج بسیار خوبی به دنبال اداشته است.
حجت الاسلام و المسلمین جهانشیری، امام جمعه رشتخوار هم در ادامه این جلسه به برخی از نیازهای این شهرستان در حوزه های اقتصادی، فرهنگی، بهداشتی و درمانی اشاره کرد و خواستار توجه جدی مدیران استانی به رفع نیازهای موجود شد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۰۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
  •  نظرسنجی